2 milyon takipçili YouTube fenomeni kaçırıldı mı?

İngiliz YouTuber Marina Joyce, 22 yaşında ve uzun bir süredir hem moda hem de makyaj üzerine videolar çektiği bir YouTube kanalına sahip. Ancak Joyce hakkında pek iyi haberler gelmiyor.

2 milyon takipçili YouTube fenomeni kaçırıldı mı?

2017 yılında ilginç bir şekilde kaybolan İngiliz YouTuber Marina Joyce, ortaya çıktıktan sonra kollarının mor olduğu görülmüştü. Ayrıca sanki arkadan birisi ona zorla video çektiriyormuş gibi davranan ve yardım edin diyerek kısık sesle konuşan Joyce, takipçilerini korkutmuştu.

Ünlü YouTube fenomeni Marina Joyce son olarak Haziran ayında video paylaşımında bulunmuştu. O dönemden beri herhangi bir paylaşım yapmayan fenomen, moda ve makyaj üzerine ilginç çekimler gerçekleştiriyordu.

Birçok kişi bu olayla ilgili daha çok ilgi çekme ve reklam amaçlı olduğunu söylese bile bazıları konunun gerçek olduğuna değindi. İngiltere polisi YouTube fenomeni hakkında kayıp ilanı verdi ve onu görenlerin mutlaka polisi aramasını istedi.

Gerçekten de bazı YouTube fenomenleri reklam çalışması olarak bu tarz haberlerle gündeme gelmeye çalışabiliyor. Örneğin bundan kısa bir süre önce yine başka bir YouTuber kendisi ile ilgili kayıp ilanı vermişti.

LG katlanabilir ekranlı akıllı telefonu için patent aldı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler