MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

2. Sayfa'nın konuğu Aydemir Akbaş'ın eşi Beyhan Benek kimdir? Beyhan Benek ve Aydemir Akbaş kaç kez evlendi? Ne iş yapıyor?

Aydemir Akbaş'ın eşi Beyhan Benek, ünlü oyuncunun 5 Ekim Çarşamba günü 2. Sayfa magazin programına konuk olmasının ardından vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Aydemir Akbaş, 2. Sayfa'da magazin gündemini yorumlayıp Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in sorularını yanıtladı. Peki Aydemir Akbaş'ın eşi Beyhan Benek kimdir? Beyhan Benek ve Aydemir Akbaş kaç kez evlendi?

2. Sayfa'nın konuğu Aydemir Akbaş'ın eşi Beyhan Benek kimdir? Beyhan Benek ve Aydemir Akbaş kaç kez evlendi? Ne iş yapıyor?

Aydemir Akbaş'ın eşi Beyhan Benek, 5 Ekim 2022 Çarşamba günü en çok araştırılan isimler arasında yer alıyor. Ünlü oyuncu Akbaş dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Peki Aydemir Akbaş'ın eşi Beyhan Benek kimdir? Beyhan Benek ve Aydemir Akbaş kaç kez evlendi?

AYDEMİR AKBAŞ'IN EŞİ BEYHAN BENEK KİMDİR?

Beyhan Benek tiyatro oyuncusudur. Beyhan Benek, Aydemir Akbaş ile evlidir.

Aydemir Akbaş'ın eşi Beyhan Benek geçtiğimiz Mayıs ayında banyoda düşüp kalça kemiğini kırması sonucu ameliyat olmuştur.

BERYHAN BENEK VE AYDEMİR AKBAŞ KAÇ KEZ EVLENDİ?

Beyhan Benek ve Aydemir Akbaş, 1964 yılında evlenmişti. Aydemir Akbaş, Beyhan Benek’le iki kez boşanmış, üç kez evlenmiştir.

Aydemir Akbaş kimdir?

AYDEMİR AKBAŞ KİMDİR?

Aydemir Akbaş 25 Şubat 1936 yılında İstanbul'da dünyaya geldi.

Aydemir Akbaş, Arnavut asıllıdır.

Arnavut bir baba ve Sürmeneli bir annenin oğlu olarak İstanbul'da dünyaya gelen Aydemir Akbaş, Galatasaray Lisesinde eğitim gördükten sonra bir süre gazetecilik yapmıştır.

Aydemir Akbaş, gazeteciliği bıraktıktan sonra tiyatro oyunculuğuna başlayarak Gülriz Sururi, Ayfer Feray, Nisa Serezli, Ali Poyrazoğlu gibi ünlü tiyatro isimleriyle beraber çalışmıştır.

Çok sayıda filmde oynamıştır ve Türkiye'nin yaşayan en eski spor yazarlarından biridir. Aynı zamanda Galatasaray taraftarı ve Galatasaray Spor Kulübü kongre üyesidir.

Aydemir Akbaş kimdir?


Vitrin


En Çok Aranan Haberler