Mynet Trend

         

2021’in merakla beklenen filmleri

Lady Gaga'nın rol aldığı Gucci'den Wes Anderson yapımı The French Dispatch'e, Martic Scorsese’nin Killers of the Flower Moon yapımına 2021’in merakla beklenen filmleri için size harika bir rehber hazırladık.

2020’de dünyayı altüst eden Covid-19 salgını her sektörü olduğu gibi sinema sektörünü de derinden etkiledi. Vizyona girmeye hazır halde bekleyen filmlerin birçoğu 2021’e kaydırılırken 2020’de ön çalışma aşamasındaki filmler de 2021’de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 2021’in merakla beklenen filmleri arasında birçok usta yönetmenin filmi yer alıyor.

2021'İN MERAKLA BEKLENEN FİLMLERİ

2021’in merakla beklenen filmlerine imza atan yönetmenlerin arasında Martin Scorsese, Pedro Almodóvar, Wong Kar-wai, Paul Thomas Anderson, Wes Anderson, Jane Campion, Ridley Scott, Céline Sciamma, Joel Coen, Terrence Malick, Park Chan-wook isimleri geçiyor.

Her ne kadar salgın nedeniyle pek çok film setine ara verilerek çekimler durdurulsa veya yavaşlasa da film endüstrisi büyük yatırımlar yaptığı filmleri yetiştirmeye var gücüyle uğraşıyor. Zaten bitmiş ve dijital platformlara satılmamış yapımlar raflarda izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor. İşte 2021’in merakla beklenen filmleri.

2021 filmleri

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön