33 yıldır saklıyorlarmış! O belgeler ortaya çıktı

ABD'de 1985 yılına ait bazı belgeler ortaya çıktı. Ülkede tartışma konusu haline gelen belgeler dünyanın dört bir yanında da yankı uyandırdı. Belgelerin bu denli ses getirmesinin nedeninin ardındaysa tarihin onlarca yıldır gizli kalmış sırlarının açığa çıkması yatıyordu. Peki belgelerde hangi bilgiler yer alıyordu?

Dönemin ABD Başkanı Ronald Reagan'a ABD'li general Daniel O. Graham'ın son derece gizli kodu ile gönderdiği bazı belgeler, ABD ile Sovyetler Birliği arasındaki soğuk savaşı gözler önüne seriyordu. Ortaya çıkan belgelerde, NASA'nın infilak eden uydusuna ait bazı notlar bulunuyordu.

CIA'in gizlediği belgeler ortaya çıktı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Sovyetler birliği ile batı arasında soğuk savaş en fazla gülen ineklerin yönetimlerine yaramıştı, Sovyetlerbirliğinde aldıkları destek ve yardım boğazlarında kalsın! ne kadar dönek ne kadar nankör ne kadar hain oldukları şu anda da göruyruz. 1973 siyonist devletle savaşa giren arap ülkelerine sovyetler birliği tarafından sağlanan destekle savaşı kazanabildiler ama aynı gün gine siyonist devletin kuyruğuna girdiler. Şu an Süriyenin hala ayak üstünde durması Sovyetlerin yokolmasına rağmen Sovyetlerbirliğine borçludur.
Bende gizli belge de kazada ölen 7 Astronotun hala hayatta olduğunu. Bir tanesinin daha geçemlerde eceli ile öldüğünü 6 sının yaşamlarının devem ettiğini ortaya çıkacak zannettim. Beyhude... inanmıyorsanız Space Challenger ekibi yaşıyor mu diye goggleden aratın.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler