ABD başlarına ödül koydu! 5 milyon dolar verilecek

ABD Dışişleri Bakanlığı, DEAŞ terör örgütü üyesi bazı üst düzey yöneticilerin kimlik ya da yer tespitine yardımcı olacak bilgiler karşılığında 5 milyon dolar ödül verileceğini duyurdu.

ABD başlarına ödül koydu! 5 milyon dolar verilecek

ABD Dışişleri Bakanlığı, DEAŞ'ın önde gelen isimlerinden Emir Muhammed Said Abdül-Rahman al-Mevla, Sami Jasim, Muhammed el Caburi, Mutaz Numan ve Necmi el Caburi'nin başına konulan ödüle ilişkin yazılı açıklama yaptı.

Söz konusu teröristler hakkında bilgi vereceklere, Dışişleri Bakanlığı yetkililerine elektronik posta veya telefon ile ulaşmaları çağrısında bulunulan açıklamada, her bir isim için 5 milyon dolar ödül verileceği kaydedildi.

Terör örgütü yöneticilerinin yakalanmasına yönelik bilgi paylaşımı için taahhüt edilen para ödülü, ABD Dışişleri Bakanlığı tarafından uygulanan "Adalet için ödül" programı kapsamında verilecek. (AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Hem teröre yardım et hemde terör başını ara enteresan
bizde yedik
Tüm dünyanın terörist başı beyazsarayın başıdır.Teröristlere binlerce TIR silah sevkeden ABD, teröriste para ödülü belirliyor NE TUHAF.Masum filistinlilere dünyayı dar eden ve her gün acımasızca katleden onun piçi İsrail ise kendini savunan mağdur rolünü iyi oynuyor.Tüm islam dünyasıda heyecanla seyredip filmin sonunu merakla beklemektedir.Sözde teröristi bildirene ödül diye vereceği parayı da Bankalarında tuttuğu Arapların TRİLYONLARCA DOLARından karşılayacak.İslam dünyası uyumaya devam.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler