ABD Box Office listesinin galibi Midway oldu

Terminator: Dark Fate'i tahtından indiren Roland Emmerich'in yönettiği Midway, vizyona girdiği ilk hafta sonunda 17,5 milyon dolar hasılatla gişenin yeni lideri oldu.

Ed Skrein, Patrick Wilson ve Woody Harrelson gibi isimleri kadrosunda bulunduran Midway, ABD Box Office listesinin yeni galibi oldu. Roland Emmerich'in yönettiği Midway, 17,5 milyon dolar hasılat elde ederek gişenin birinci sırasına yerleşti. Gişenin ikinci sırasında Korku klasiği The Shining'in devam hikâyesi olan Doktor Uyku (Doctor Sleep) yer aldı. Ewan McGregor’un başrolünü üstlendiği film 14,1 milyon dolar hasılat elde etti ve listeye ikinci sıradan giriş yaptı.

John Cena'nın başrolünde yer aldığı ve ülkemizde vizyona girmeyecek olan Playing with Fire, 12,8 milyon dolarla listenin üçüncü basamağında açılışını gerçekleştirirken, Emilia Clarke'ın Henry Golding ile başrollerini paylaştığı Bir Şans Daha (Last Christmas) ilk üç gününde elde ettiği 11,6 milyon dolarla kendine dördüncü sırada yer buldu.

Açılış rakamlarıyla yapımcılarına büyük bir hayal kırıklığı yaşatan Terminatör: Kara Kader (Terminator: Dark Fate) filminin düşüşü hızla devam ediyor. Vizyona girdiği ikinci hafta sonunda 10,8 milyon dolarla listenin beşinci sırasında yer alan yapım oldu.

Listenin devamı sırasıyla;

  • Joker 9.2 milyon dolar
  • Maleficent: Mistress of Evil 8.0 milyon dolar
  • Harriet 7.2 milyon dolar
  • Zombieland: Double Tap 4.3 milyon dolar
  • The Addams Family 4.2 milyon dolar


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler