SPOR

CANLI

Abdurrahim Albayrak'tan Mert Hakan'a olay suçlama: Elimde yazışmalar var

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, "Bugüne kadar söz verip de yerine getirmediğim hiçbir şey yoktur. 'Galatasaray forması giydiğim zaman sana saat alacağım' diyen arkadaşlara üzülüyorum" diyerek Fenerbahçe'ye transfer olan Mert Hakan'ı suçladı.

Abdurrahim Albayrak'tan Mert Hakan'a olay suçlama: Elimde yazışmalar var

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Mert Hakan Yandaş'ın Fenerbahçe'ye transferinin ardından yıldız futbolcuya suçlamada bulundu.

"ELİMDE YAZIŞMALAR VAR"

Albayrak sponsorluk anlaşmasının bitiminde yaptığı açıklamada, "Bugüne kadar söz verip de yerine getirmediğim hiçbir şey yoktur. 'Galatasaray forması giydiğim zaman sana saat alacağım' diyen arkadaşlara üzülüyorum. Birçok futbolcu ile elimde ilgili çok detaylı yazışmalar var" şeklinde konuştu.

Daha sonra söz alan Başkan Cengiz, "Genç çocuklara daha fazla bir şey teklif edilirse değişir. Pandoranın kutusunu açmayalım, çok utanan, çok yüzü kararan insanlar olur" açıklamasını yaptı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 69 yorum
Sözleşmesi devam ederken Eskişehirspordan Jesseyi ayartıp sözleşmeni feshet diyen, aynısını Oğulcanda yapan takım burda ahlak bekçiliği yapıyor, bu kadar yüzsüz olunmaz
birde utanmadan turk futbolunun kiblesi 6s diyor baskanlari imami da feto mu muridleride arif hakan
bahsettiğin kişilerin transferinde ordamıydın
@buraksoydan26 Emre Akbaba'nın ayağının kırılması ve Maganda başkan olaylarından sonra sanırsam bu periyodik aralık, Rizeli Oğulcan'ı savunman açısından ki böyle değil işte;-) Eskişehirspor'un da UEFA'dan ceza yediği ve hepimizin de üzüldüğü bir anda,yüreğiyle oynayan (!) bir Sekidika Jesse için bu iki farklı bağıntıyı nasıl kurdun Evladım!yok mu başka içinde irreti olan ve sırf Galatasaray'a mal edeceğin?Eğer Etik dediğin şey sende veya Takımın ile Camianda varsa,bilemediğin veya yalan yanlış bildiğin şeyleri öğrenerek suçlamanı isterdim ki maalesef böyle değil:)))
@buraksoydan26 mehmet ekici'yi çabuk unutmuşsun bakıyorumda
Ya Abdurrahim senin elinde var kayıtları da mevcuttu bir kere yerler açıkla hepsini ADAM san
@adem_durak_1930 ya kardeşim adamlarin işi şantaj ,montoj.Malum yapilanmanin futbol şubesi bunlar.Kendinden olmayani yıpratma çabası.Yok kasetin var yok yazısman var.Kimleri sana hatirlatiyor bunlar.Dünyanin neresinde görülmüş bunlarin yaptiklari.Ahlaksız tahta kuruları.
@adem_durak_1930 tabi canım malum yapılanma sizin hiç malum yapı ile bağlantınız yok tertemizsiniz dimi
Demek ki karekter yok
@kerimgok42 doğru karakter yok ama olmayan karakter a.rahim albayrak ve fatih terimde yok şikeciler sezon ortasında ayartmadığınız adam takım kalmadı fetösaraylılar
Takım
O
Av
P
Geri Dön