SPOR

Acun Ilıcalı'dan Fortuna Sittard açıklaması!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Hollanda'da satın alacağı takımla ilgili, "Fortuna Sittard takımıyla ilgileniyorum. Haftaya Türkiye'ye geleceğim. Bir kez daha görüşeceğiz. Olmaya yakın diyebilirim" ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı'dan Fortuna Sittard açıklaması!

Hollanda takımı Fortuna Sittard'ı satın alacağı konuşulan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Cüneyt Özdemir'in YouTube canlı yayınında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ilıcalı konuyla ilgili, "Hollanda'da benimle ilgili çok haber çıkıyor. Hatta 3 milyonluk rekoru kıran adam Fortuna Sittard ile ilgileniyor diye haber yapmışlar. Evet Fortuna Sittard takımıyla ilgileniyorum. Haftaya Türkiye'ye geleceğim. Bir kez daha görüşeceğiz. Benim amacım genç yetenekleri Türk futboluna ve Dünya futboluna kazandırmak. Benim hayatım hep birilerini keşfetmekle geçti. Futbola bu kadar tutkum varken niye futbolda genç yetenekleri keşfetmeyeyim diye bir düşüncem var. Olmaya yakın diyebilirim" ifadelerini kullandı.

"BENCE LİGLER OYNANMALI"

Liglerin başlaması konusunda da yorumda bulunan Acun Ilıcalı, bu konuda futbolcuların fikrinin sorulması gerektiğini savundu ve "Liglerin başlaması konusunda futbolcuların çoğunluğu oynamak isterse bence oynanmalı. Bu işin başka yönleri de var. Eğer futbolcular oynamak istiyorsa, testler yapılıyorsa, güvenlik sağlanıyorsa, sağlık bakanlığı oynanabilir diyorsa bence oynanmalı" dedi.

"FENERBAHÇE BAŞKANI OLMA HAYALİM YOK"

Acun Ilıcalı, Cüneyt Özdemir'in "Fenerbahçe'ye başkan olma hayalin var mı?" sorusuna ise öyle bir düşüncesinin ve hayalinin olmadığı yanıtını verdi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
adam bizden kazandıgıyla dışarıya yatırım yapıyor bizim milletmizde adamı alkışlıyorlar:)
sendeki vizyon bunu anlamaya yetmez.
helal be kardesim. bosuna koyun demiyoruz bu millete.
Bu adam burdada başarılı olur bak görürsünüz
Bizim halkın paralarıyla başka ülkelere yatırım yapıyor ve kaynak aktarıyor...Bizim millet de adamı ölümüne savunuyor ... Adam hükümete yakın 10 kazanıyor 1 tanesiyle yardım yapıyor o yaptığı yardımda ona reklam olarak dönüyor...hemsehrisi nusret'ide o parlattı...peki yaptığı iş ne ülkeye ne kattı...gençlerin beynine hükmedecek bir konumda artık....
belli ki sende vizyon yok bari vizyonu olan adamlari baltalama
dürüst ol seninde böyle bir servetin olsaydı acun gibi düşünürmüsün mesala bana desen ben düşünmezdim çünkü elin gavuru yiyecegine Bnm insanim yesin? karacabeyi küçük gördü acun
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler