SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Acun Ilıcalı'nın Hull City'si, Trabzonspor'un yıldızı Abdülkadir Ömür'ü transfer etti!

Hull City'nin sahibi Acun Ilıcalı, Trabzonspor'da kadro dışı bırakılan Abdülkadir Ömür ile anlaşma sağladı. Hull City’nin el sıkıştığı Abdülkadir Ömür ve temsilcisi, bugün sağlık kontrolü ve resmi imza için İngiltere’ye gitti.

Acun Ilıcalı'nın Hull City'si, Trabzonspor'un yıldızı Abdülkadir Ömür'ü transfer etti!
Abdülkadir Ömür

Abdülkadir Ömür

TR Türkiye
Yaş: 25 / Pozisyon Orta Saha

Acun Ilıcalı, Türkiye'den bir transfer daha yaptı. Trabzonspor'da kadro dışı olan Abdülkadir Ömür ile anlaşan Hull City, milli oyuncuyu sağlık kontrolleri için İngiltere'ye getirdi.

ACUN ILICALI AÇIKLAMIŞTI

39e66476d88c4d27bfd12c818637391a

Abdülkadir Ömür transferi ile ilgili konuşan Ilıcalı, "Abdülkadir Ömür'le temaslarımız sürüyor. Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan sağ olsun çok yardımcı oluyor. Abdülkadir yurt dışında oynamak istiyor, ayrıca Abdülkadir'in çok fazla bir meblağya transfer olacağını düşünüyorum başka takımlara o potansiyeli var. Trabzonspor içinde yüksek bir sonraki satıştan pay ile bu transferi bitirmek istiyoruz. Trabzonspor'da kazansın istiyoruz. Olumlu devam ediyor görüşmeler ama imzayı daha etmedik. Türkiye'den başka transfer düşünmüyoruz" demişti.

6 MİLYON EURO

ts8-11_20(1)

Hull City'nin Trabzonspor'a Abdülkadir Ömür için 6 milyon euro bonservis ödeyeceği öğrenildi. Milli oyuncu bugün sağlık kontrollerinin ardından resmi imzayı atacak.

Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler