Adana'da lüks otomobilinin anahtarını kaybetti! Bulan kişiye hediyesi ise bakın ne oldu

Adana'da lüks otomobilinin anahtarını düşürdüğünü fark etmeyip aracının yanından ayrılan kişi, anahtarı bulup polise haber veren Fazıl Yoğun'a 15 Euro ödül verdi.

Adana'da lüks otomobilinin anahtarını kaybetti! Bulan kişiye hediyesi ise bakın ne oldu

Merkez Seyhan ilçesi Atatürk Caddesi'ne lüks otomobilini park eden kişi, aracından indikten sonra anahtarını düşürdü ve fark etmeden oradan ayrıldı. Daha sonra anahtarı bulan bir Fazıl Yoğun, aracı tespit ederek polise haber verdi. Polis otomobili inceledikten sonra sahibine ulaşarak aracı park ettiği yere çağırdı. İsmini vermek istemeyen lüks otomobilin sahibi, kısa bir süre sonra aracının bulunduğu yere koşarak geldi.

Aracının yerinde olduğunu görünce rahat bir nefes alan otomobilin sahibi etrafındakilere dönerek, "Anahtarı polise kim verdi?" diye sordu. Bunun üzerine otomobilin anahtarını bulan Fazıl Yoğun öne çıkarak anahtarı kendisinin bulduğunu ve polise haber verdiğini söyledi. Lüks otomobilin sahibi, Yoğun'a teşekkür ettikten sonra, cebinden çıkardığı 15 Euro'yu verdi.

anahtari-kaybeden-adam-2

Fazıl Yoğun daha sonra konu hakkında, "Anahtarı buldum ve insanlık görevimi yaptım. Otomobilin sahibi de teşekkür ederek bana 15 Euro verdi. O da ben de durumdan memnun olduk" dedi. (DHA)

anahtari-kaybeden-adam-3

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 93 yorum
haber mi bu şimdi bende dolmuşta giderken yaşlı adama yer verdim oda bana teşekkür etti bunu da yazın
15 euro nedir ya? terbiyesiz adam..bari 1000 euro falan ver de gariban evinin mutfagini doldursun..aclik sınırı 4000 lira olmuş ülkede
Süpersin ????????????
Okumak zorunda degilsin zorla degil
Kardeş tenceremizin kapağı çatlamış onada yaparmısın?
@ozmoo007 ulan geri zekalı bunun için karşılığa gerek dahi yokken adan 15 euro vermiş kaldıki buda yüz lira eder ne verecek olmadı arabayı verseydi !!!!
Çok büyük bir para gerçekten.. Haber niteliği bile yok
2 euro verse de olurdu.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler