SPOR

Ahmet Ağaoğlu: "Novak ile ilgili yapılan haber doğru değil"

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Kulüpler Birliği Vakfı’nın toplantısının ardından bugün Filip Novak ile alakalı kendisinin beyanı bulunmadığını belirtirken, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ise Ağaoğlu’na teşekkür etti.

Ahmet Ağaoğlu: "Novak ile ilgili yapılan haber doğru değil"

Kulüpler Birliği Vakfı’nın toplantısının ardından Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ile Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ortak açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe’ye transfer olan Filip Novak’la ilgili açıklama yapmadığını belirten Ağaoğlu,

"Ben Filip Novak ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadım. Yapılan haber doğru değil. Yazılana göre bizim Novak’a verdiğimiz para 700 bin Euro’ymuş, 900 bin vermişiz kabul etmemiş. Doğrusu 850 bin Euro veriyorduk, 1.25 milyon Euro teklif ettik, kabul etmedi. Hesabımızı kitabımızı yıl içinde yapıyoruz. Camiamız tarafından cimri olmakla eleştiriliyoruz. Gelirimiz belli, giderimizin de aynı doğrultuda olması lazım" dedi.

Ağaoğlu’ndan sonra açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, "Ahmet başkana teşekkür ediyorum. Kendisi, mecburiyeti olmadığı halde bizzat konuştu. Yalan haberler yakınlaşma adına fırsat yaratabiliyor" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
yarası olan gocunur avarel.. babayı aldınız işte sizde...
kimse cimrilikle suçlamıyor,hep böyle şeyleri varmış gibi söylüyor,ilk geldiğinde de sörloth u kimse beğenmedi küfür ettiler falan demişti.yaptığı işi cilalamak için bazen böyle şeyler atıyor kafadan,taraftarın bir beklentisi var şu alanya maçında yaptığın hareket için özür dile,başarılı olursam bana kılıf olur kimse hatırlamaz diye düşünme hep hatırlatırız.bir de yıllarını golf e adamış bir adamsın yani böyle bir hareketi nasıl yapıyorsun,nasıl bir ruh hali bu.özür dilersem eksilirim diye düşünüyorsan hiç düşünme zaten eksiksin demektir
ne bos yaptin be kardesim, futbol bu herturlu pislik var icinde, bu kadar zoruna gittiyse izleme. Edilen kufurler falan diz bozu. medyaya yansiyacak ki sizin gibi akbabalar linç icin burunlarini kaşısın. Gec bu isleri gec.
Yalan konuşmalar
ahmak ağaoglu TS ihanet etmistir. istifasi gerekirdi
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler