Ahmet Kural, Kıbrıslı Selim’le kahkaha tufanı estirecek

Ahmet Kural, yakında vizyona girecek Baba Parası filminde canlandırdığı Kıbrıslı Selim karakteriyle kahkaha tufanı estirecek.

Ahmet Kural, Kıbrıslı Selim’le kahkaha tufanı estirecek

Ahmet Kural, ölen babasının mirasının peşine düşen ve bu uğurda üvey annesiyle kıyasıya bir mücadele içine giren Kıbrıslı Selim rolü ile Baba Parası’nda...

1573106908_49

Kural, Baba Parası’nda komik lafları, atletik yapısının yanı sıra, Kıbrıs Türklerinin kendine has şivesini başarıyla canlandırdı.

Kıbrısta’ta Özel Ders Aldım

Ahmet Kural, çok merak edilen Kıbrıslı tiplemesi için şu açıklamayı yaptı:

"Kıbrıslı Selim için günlerce çalıştım. Rol arkadaşım aslen Kıbrıslı olan usta oyuncu Osman Alkaş bana çok destek verdi. Kıbrıs’ta da birebir ders aldım ve Kıbrıslı soydaşlarımızla bol bol sohbet ettim. AyrıcaYoutube'dan Kıbrıslı kardeşlerimizin videolarını izledim. Konuşmalarını, espri anlayışlarını inceledim. Sette herkes çok beğendi. Kıbrıslı Selim'i hayranlarımın da çok seveceklerini umuyorum."

0x0-baba-parasi-pesinde-1573055352014

Selçuk Aydemir İmzası

Selçuk Aydemir'in senarist ve yönetmenliğini üstlendiği filmde Ahmet Kural, Murat Cemcir, Devrim Yakut, Rasim Öztekin, Yağmur Tanrısevsin, Özgür Emre Yıldırım, Deniz Barut, Giray Altınok, Ayhan Taş, Osman Alkaş rol alıyorlar. Baba Parası 1 Ocak 2020’de vizyonda olacak.

0x0-1573110595277


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
ya ben komik insani bilmiyorum yada komiklikten anlamiyorum. bu adamı sabaha kadar izlesem bi gram gülmem
senin için geçmiş olabilir
diğer yalaka sanatçılara karşı böyle komedyenler desteklenmeli filmlerind gidilmeli
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler