MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Alemin Kıralı'nın Oben'iydi... Birsu Demir'in son halini görenler inanamadı! Pozlarına yorum yağdı

Yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran Alemin Kıralı dizisinde hayat verdiği 'Oben' karakteriyle geniş bir hayran kitlesine sahip olan Birsu Demir son dönemde değişimiyle adından söz ettiriyor. Her paylaşımı büyük beğeni toplayan genç oyuncunun son haline yorum yağıyor.

Şafak Sezer, Oya Başar, Evrim Akın, Zeynep Gülmez ve Metin Yıldız gibi isimlerin başrolünde yer aldığı, yayınlandığı dönemde büyük bir ilgiyle izlenen Alemin Kıralı dizisinde hayat verdiği 'Oben' karakteriyle büyük beğeni toplayan Birsu Demir şimdilerde değişimiyle çok konuşuluyor.

oben kapak

Son haliyle Dua Lipa ve Neslihan Atagül'e benzetilen ünlü oyucunun sosyal medyadaki paylaşımları binlerce beğeni ve yorum alıyor.

oben 3

İddialı tarzıyla dikkat çeken Birsu Demir'i görenler; 'Sana ne olmuş?', 'Bu Oben olamaz', 'Tanıyamadım', 'Değişimin böylesi' gibi yorumlar yaptılar.

Birsu Demir 1

Instagram'ı aktif kullanan ve çok sayıda takipçisi olan Birsu Demir paylaşımlarıyla beğeni topluyor. 24 yaşında olan Alemin Kıralı'nın Oben'i Birsu Demir verdiği cesur pozlarla kendine hayran bırakıyor.

Birsu Demir 2

Birsu Demir, 14 Mayıs 1999 yılında İstanbul'da dünyaya geldi İlköğretim eğitiminden sonra Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nde tiyatro üzerine eğitim almaya başladı.

Birsu Demir 3

Çok ufak yaşlardan bu yana kamera karşısına yer alan başarılı oyuncu, ilk kez Büyük Buluşma isimli dizi ile ekran karşısına geçti.

Birsu Demir 4

Alemin Kralı isimli dizide hayat verdiği Oben karakteriyle hafızalara kazındı. Son olarak 2015 yılında Son Çıkış isimli dizide yer aldı.

Birsu Demir 8

Birsu Demir 7

Birsu Demir 6

Birsu Demir 5


Vitrin

En Çok Aranan Haberler