SPOR

Fenerbahçe maçının önüne geçen kare! Yılmaz Vural tribünde...

Fenerbahçe'nin Adana Demirspor'a 2-1 mağlup olduğu maça Yılmaz Vural damga vurdu. Karşılaşmayı tribünden takip eden tecrübeli çalıştırıcı sosyal medyada gündem oldu. Geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada Fenerbahçe'yi çalıştırmak istediğini söyleyen Vural'ın bu hamlesi akıllarda soru işareti bıraktı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un da maç öncesi Yılmaz Vural ile ilgili kurduğu ''Yılmaz Vural'ı çok severim. İyi bir Fenerbahçelidir'' sözleri olayı körükledi.

Fenerbahçe maçının önüne geçen kare! Yılmaz Vural tribünde...

Fenerbahçe'nin Adana Demirspor'a 2-1 mağlup olduğu maçın önüne Yılmaz Vural geçti. Tecrübeli çalıştırıcı maçı takip etmek için Kadıköy'e geldi. Taraftarlarla fotoğraf çektiren Yılmaz vural herhangi bir açıklamada bulunmadı. Tribünde Yılmaz Vural'ı gören taraftarlar yeni teknik direktörün Yılmaz Vural olup olmayacağını tartışmaya başladı. Bu tartışmanın asıl nedeni de Ali Koç'un maç öncesi yaptığı açıklamaydı. Ali Koç, "Yılmaz Vural'ı çok severim. İyi bir Fenerbahçelidir" dedi ve sosyal medya yıkıldı.

"YARIN BİRKAÇ ÜLKEYE SEYAHAT BAŞLIYOR"

Adaylarla ilgili de konuşan Ali Koç "Bir teknik direktör var paradan önce yapıyı konuşuyor. Testim dün negatif çıktı. Hoca için yarın birkaç birkaç ülkeye seyahat başlıyor. Bazı teknik direktörler sezon ortasında gelmiyor. Haziranda çalışacak olan hocanın bu döneme de rehberlik etmesi gerekiyor" ifadelerini kullandı.

YILMAZ VURAL TRİBÜNDE İZLEDİ

aegag

Fenerbahçe maçını tribünden takip eden Yılmaz Vural, Fenerbahçe taraftarlarını heyecanlandırdı. Ali Koç'un maç öncesi yaptığı açıklamayla alevlenen olay sosyal medyada gündem oldu. Koç, "Yılmaz Vural'ı çok severim. İyi bir Fenerbahçelidir'' diyerek akıllarda soru işareti bıraktı.

"2 HAFTALIK SÜREÇTE BELLİ OLUR"

Ali Koç "Herkesin bir yoğurt yiyişi var. Kimsenin sorgulamayacağı hoca hedefi varsa, bugünden yarına olmuyor. Zoom'la telefonla bitecek iş değil. Prensipte anlaşır, yüz yüze görüşürüz. 2 haftalık süreçte yeni hocamız belli olabilir." dedi.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler