Alişan'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek: Niye korktunuz ki?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medyaya yönelik kapsamlı bir hukuki düzenlemenin yolda olduğunu açıklamıştı. Bu açıklamaların ardından şarkıcı Alişan da yaptığı açıklamaya dikkat çekti.

Alişan'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek: Niye korktunuz ki?

Geçtiğimiz günlerde ailesi ile birlikte Manisa'da trafik kazası geçiren ve burnu bile kanamadan kurtulan Alişan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sosyal medya ile ilgili açıklamalarına destek verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 4. çocuğunu kucağına alan kızı Esra Albayrak'a sosyal medya üzerinden yapılan cinsiyetçi saldırıya sert tepki göstererek, "Bir bebek üzerinden ailesine ve onların temsil ettiğini düşündükleri değerlere saldıran bu alçakların peşini bırakmayacağız. Hukuk önünde işledikleri suçun cezasını çekecekler. Yalanın, iftiranın kişilik haklarına saldırının alıp başını gittiği bu mecraların bir düzene sokulması şart. Bu millete, ülkeye bu tür mecralar yakışmıyor. Bu tür sosyal medya mecralarının tamamen kaldırılmasını, kontrol edilmesini istiyoruz" demişti.

eaii

Alişan da Twitter üzerinden yaptığı açıklamada şunları söyleyerek bu karara destek verdi:

"Eleştiri yapmakla, hakaret etmek, küfür etmek aynı şey değil... Beni eleştirebilirsin, sevmeyebilirsin ama bana küfür edemezsin, iftira atamazsın, aileme hatta çocuğuma kadar nefretini kusup belden aşağı hakaret edemezsin... Kimse kimseye edemez! Niye korktunuz ki bu yasadan??"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
Yasadan korkan yok senin gibi adamların gerçekleri görmemesinden korkum var. Bu ülkede kadına ve çocuğa 18 yıldır yapılanları biliyoruz sende biliyorsun ama bu güne kadar daha önceki olaylarda çıkıp bir beyanat vermedin, mesala akape bakanı bir defayla birşey olmaz dediğinde, ensar vakfı, yurtta yanan çocuklar daha bir çok olay ölen kadınlar, taciz edilen kadınlar, toplu taşımada hakarete uğrayan kızlar özellikle Meral Akşenere hayasızca cümle kuran meclis başkanlığı yapmış ismaile neden çıkıp destek olmadın bakın beyler bu son olay şu atasözü bana hatırlattı. iğneyi kendine çuvaldızını başkas
niye korktunuzki bu yasadan diyor ali şan beyefendi.korkan senin gibi olsun.
geleceğin milletvekili
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler