MAGAZİN

Alişan'dan kardeşi Selçuk Tektaş'a: Başlayacağım bir yerden ama ne zaman...

Ünlü türkücü Alişan kardeşi Selçuk Tektaş’ın vefatının yedinci gününde duygularını dile getirdi: ‘Seni çok seviyorum canım kardeşim. Başlayacağım bir yerden ama ne zaman, nasıl başlayacağım bilmiyorum.’

Alişan'dan kardeşi Selçuk Tektaş'a:  Başlayacağım bir yerden ama ne zaman...

Kardeş acısıyla sarsılan Alişan zor günler yaşamaya devam ediyor. Yaklaşık bir ay önce koronavirüse yakalanan Selçuk Tektaş tüm tedavilere rağmen 21 Temmuz Çarşamba günü vefat etmişti.

Kardeşinin vefatıyla yıkılan Alişan sevdiklerinin desteğiyle zorlu süreci atlatmaya çalışıyor. Sık sık kardeşinin mezarına gidip dua eden ünlü türkücü son olarak sosyal medya hesabından çekildikleri bir fotoğrafı paylaştı.

Kardeşi Selçuk Tektaş’a olan özlemini dile getiren ünlü türkücü şu ifadeleri kullandı:

Bugün 7. gün… Ve sen benim kalbimde bir ömür kalacaksın kardeşim. O kadar dua aldın ki herkesten ve almaya devam ediyorsun ki, eminim Allah’ım seni en güzel yerde misafir ediyordur. Annen, baban, eşin, çocukların, yeğenlerin, kuzenlerin, akrabaların, dostların, arkadaşların ve biz seni hiç bitmeyecek bir özlemle ve dualarla her zaman anacağız. Hep bu gülümsemenle kalacaksın aklımda. Allah’ım senin mekanını cennet eylesin İnşallah.. Seni çok seviyorum canım kardeşim. Başlayacağım bir yerden ama ne zaman, nasıl başlayacağım bilmiyorum. Hepimiz hep sen varsın gibi bir yerden başlayacağız tekrar. Hiç gitmemişsin gibi….

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
buda fazlamı duygusala bağladı... ulan fakirin cocugu gidiyo askerde şehit oluyo babasinin sıvasız evine bir bayrak asıyolar ertesi gün kimse kapısını calmaz unutup giderler.. o analar babalar napsın gencecik cocugunu paramparca sekilde gormeden topraga veriyolar.. sende gunlerdir yok oyle yok boyle... en lüx hastanede oldu gordun ettin daha ne...
@8477 Herkes acısını içinde yaşar. Bu sadece dışarıya vurarak bir nebze kendisini de teselli ediyor. Allah kimseye kardeş anne baba evlat acısı yaşatmasın.
acınızı sürekli sosyal medya da paylaşınca ne oluyor ? mevta ya bir faydası var mı ?
mesele zaten reklam ve show yapmak kim takar öleni...
Geride kalana var. Bazıları yere düşse bir avuç toprakla kalkar kar diye!
allah sabır versin mekanı cennet olsun
Geri Dön