MAGAZİN

Alişan'ın entübe edilen kardeşi Selçuk Tektaş nasıl? "Durumu kritik"

Alişan, koronavirüs nedeniyle yoğun bakımda olan kardeşi Selçuk Tektaş'ı bir an için yalnız bırakmıyor. Hastane önünde bekleyen Alişan hayranlarından dua istedi.

Alişan’ın geçtiğimiz hafta koronavirüse yakalanan ve entübe edilen kardeşi Selçuk Tektaş’ın durumu ciddiyetini koruyor.

Şarkıcı, eşi Buse Varol ve anneleri Suzan Tektaş, hastanedeki bekleyişlerini sürdürüyor. Alişan, “Durumu çok kritik. Dua istiyoruz” dedi.

Doktorlardan gelecek müjdeli haber için hastane önündeki bekleyişini sürdüren Alişan, annesine sarılarak teselli etmeye çalıştı. (SnobMagazin)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
ekranlarda dansöz oynatırken iyiydi şimdi dua iste ,geçmiş olsun yinede
çok itici bir şahıs sin be
itici kelimesi az kalir
Hani ilaç vardı , aşı vardı ne olduda entübe duruma düştü yetkililerden açıklama bekliyoruz.
@ankader sana milyon tane yetkili açıklama yapsa ne olacak ki bilimden uzak cahil kafanla..
akşam ingilteredeki abimle konuştum ya abartıldığı gibi burda bişey yok aşı karşıtı olup aşı olmayanlar genelde hasta oluyo dedi .biz haftaya maskeleride çıkarcaz hükümet hazırlık yapıyo dedi..hatta kendisinin bi ingiliz arkadaşı aşı karşıtıymış adam diyo 1 aydır ortada yok geçen gördüm dedi adam korona olduğunuda söylemiyomuş kimseye artık abime demiş çok zor nefes alamıyorum öksürüp duruyomuş herkes aşı olsun nefessiz kalmak bu hastalık ölüm gibi demiş... valla herkesin kendi tercihi artık bilgi vermek boynumun borcu dedim
@ankader BENCE AŞI OLMAMIŞTIR
Kuş bu ölenler aşı karşıtı iki doş aşıdan 10 gün sonra koruma başlar aşı olanda virüse yakalanıcak ama hafif atlatılıcak
Geri Dön