MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Amanda Holden mamografi çektirdiği anları paylaşıp mesaj verdi

49 yaşındaki İngiliz televizyon yıldızı ve Yetenek Sizsiniz'in jüri üyesi Amanda Holden, göğüs kanserinin erken teşhisi için mamografi çekildiği o anları videoya kaydedip belgesel haline getirdi. Holden yine üstsüz görüntüsüyle olay oldu.

Amanda Holden mamografi çektirdiği anları paylaşıp mesaj verdi

Yetenek Sizsiniz programında göğüsleri görünen ve sonradan programın reytinglerini yükseltmek için kasten göğüslerinin dışarı çıkmasını sağladığını itiraf eden Amanda Holden yine çok konuşulacak bir çekime imza attı.

yetenek-sizssiniz-in-juri-uyesi-gogus-rontgeni-718549_4031_12_b

Holden, göğüs kanserinde erken teşhisin önemine dikkat çekmek için mamografi çekilirken o anları videoya kaydedip belgesel haline getirdi. Holden, röntgen odasında elindeki mikrofona konuşarak tüm kadınlara göğüs kanserinde erken teşhisin çok önemli olduğunu ve tüm kadınların mamografi çektirmeleri gerektiğini söyledi.

yetenek-sizssiniz-in-juri-uyesi-gogus-rontgeni-718549_2356_1_b
Holden, "Bu sabah göğüs röntgeni için hastanedeyim. Her zaman düzenli olarak mamografi çekerim, her seferinde mamografiye girmeden önce bir endişelenirim ama bu süre sonra bu endişeyi atarım" dedi.

yetenek-sizssiniz-in-juri-uyesi-gogus-rontgeni-718549_207_2_b
Üstsüz bir şekilde cihazın önünde mikrofona konuşan Holden, bu işlemi tüm kadınların yapmaları gerektiğini söyledi. Mamografide görev yapan hemşire yaptığı açıklamada Holden'ın düzenli olarak mamografiye geldiğini ve Holden ile konuştuktan sonra mamografiye gelen kadınların sayısında çok büyük bir artış meydana geldiğini söyledi.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler