Amazon gıda marketleri yakında aktif hale gelebilir

Küresel çapta en büyük e-ticaret kuruluşu olan Amazon gıda marketleri ile yeni bir dönüm noktası yaratmaya çalışıyor. Şirketin özellikle de gıda marketleri üzerinde yoğunlaştığı ifade ediliyor.

Amazon gıda marketleri yakında aktif hale gelebilir

Teknoloji şirketlerinin birçok alanda aktif olmaya çalıştığı herkes tarafından biliniyor. Örneğin Facebook sosyal medya platformu olmasına rağmen sağlık alanında da yatırımlar yapıyor. Amazon’un ilgisini çeken yatırım alanı ise daha çok gıda sektörü oldu. Amazon şirketi bu alanda yeni bir yatırım için kolları sıvadı.

Amazon kuruluşu bir süredir Amazon go gibi yeni yatırımlar yapıyordu. Ancak ilk defa gıda marketi alanında dev bir adım atıldı. Daha şimdiden bazı iş ilanları verildi ve görüşmeler yapıldı.

Bir Amazon sözcüsü, mağazanın CNBC’ye yaptığı açıklamada çalışmaların varlığını doğruladı ve “Amazon, 2020’de Woodland Hills’te bir market açıyor” diyerek kesin bilgi vermiş oldu. Wall Street Journal, geçen ay Amazon’un Los Angeles bölgesinde Whole Foods markasından ayrı olarak bir mağaza açmak istediğini söylemişti. Bu bizlere kuruluşun marketlerini yayma amacı benimsediğini gösteriyor.

Kasım ayında, bu yeni zincirdeki ilk mağazaların Los Angeles, Chicago ve Philadelphia’da açılacağı ifade edildi. Ancak muhtemelen gerçek açılış Aralık ayında olacak. Peki sizce Amazon tarafından yürütülen bu proje kullanıcılar için ideal olacak mı? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

En ucuz SUV modelleri Kasım 2019

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler