Ankara sokaklarında fuhuş kartları dağıtan genç yakalandı

Ankara'da mobil olarak gezen Güven Timi’nde bir polis, Ankara’da sokaklara fuhuş kartları dağıtan bir genci, Yeni Ankara Caddesi’ne kadar süren kovalamaca sonucunda yakaladı.

Ankara’nın işlek caddelerinden biri olan ve Çankaya ilçe sınırları içerisinde bulunan Talat Paşa Bulvarı’nda, yerlere cinsel içerikli kartlar atan bir genç, güven timlerinin dikkati sayesinde fark edildi.

Fark edildiğini anlayan genç, polisin ‘dur’ ihtarına uymayarak Cemal Gürsel Caddesi’ne doğru kaçmaya başladı. Polisin tek başına kovaladığı genç, Yeni Ankara Caddesi’nde yakalandı.

Bir çanta dükkanının içerisinde biten kovalamaca sonucunda yakalanan genç, Ahlak Büro Amirliği ekiplerine teslim edilmek üzere götürüldü.

AW727453_03

"PARAYA İHTİYACIM VAR" DİYE KENDİNİ SAVUNDU

Polis aracına konulan genç, kadınlarla ilgili kartlar dağıttığını ve paraya ihtiyacı olduğu için böyle bir şey yaptığını söyledi. Genç, cinsel içerikli kartları dağıttığı için pişman olduğunu da belirtti.

AW727453_04

Kaynak: İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 33 yorum
Tamam edep haya için güzel bişe Polisimizi tebrik ederiz, ama inşallah torbacıları, kapkaçcıları, hırsızları, sapıklarıda böyle ters kelepçe yapıp yatırırsınız. Onlara neden çelik yelek giydirip gezdirirsiniz anlamadım...
Ters kelepçe siye bir şey yoktur. Kelepce suphelilere ve suçlulara dünyanın her yerinde eller arkada olacak sekilde takilir. En guvenlisi de budur.
adli kontrol şartıyla serbest bırakılmasına .....polis memurlarına da çabaları için teşekkürler!.. yoksa boşa giden çabaları mı demeliydim?!...
bu zamana kadar yakalayamamışlarmı emniyet mensupları kızılayda polisrein gözüne baka baka ceplarınden kartları şak diye reler atıyorlar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler