EĞİTİM

AÖF yaz okulu sınav sonuçları açıklandı mı? 2022 AÖF Açıköğretim sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖF yaz okulu sınav sonuçlarının açıklanıp açıklanmadığı merak ediliyor. Açıköğretim sınav sonuçlarının duyurulacağı tarih, söz konusu sınava katılım gösteren öğrenciler tarafından sorgulanıyor. Peki AÖF yaz okulu sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? İşte merak edilenler...

AÖF yaz okulu sınav sonuçları açıklandı mı? 2022 AÖF Açıköğretim sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Sınava katılan kişiler "AÖF yaz okulu Sınav sonuçları açıklandı mı?" sorusunu merak ediyor. 13 Ağustos tarihinde yapılan sınavın ardından 2021-2022 Yaz Okulu Sınav sorularına ve sınav uygulaması hakkındaki itirazlar başladı ve 3 (üç) iş günü içerisinde tamamlandı. Peki sonuçlar açıklandı mı?

AÖF YAZ OKULU SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

AÖF yaz okulu sınav sonuçları bugün açıklandı. 2021-2022 Yaz Okulu Sınav sonuçlarına http://aosogrenci.anadolu.edu.tr adresi üzerinden bakılabiliyor. Geçtiğimiz sene ise AÖF yaz okulu sınavları 4 Eylül 2021 tarihinde yapılmış ve sınav sonuçları 14 Eylül tarihinde yayımlanmıştı.

Ayrıca öğrenciler, ilgili dönem ya da daha önceki dönemlere ait sınavların soru ve cevaplarına Anadolu Mobil ve ekampus.anadolu.edu.tr adresi üzerinden giriş yaparak erişim sağlayabilecek.

2022 AÖF YAZ OKULU GEÇME NOTU KAÇ?

Sınavlarda başarı notu alt sınır değeri 35 olarak biliniyor. Başarı notu alt sınırın daha altında almış olan öğrencilere FF harf notu verilmekte. Aynı zamanda FF notu olmayan öğrenciler okulda başarılı kabul edilmekte ve Açıköğretim Fakültesi'nden mezun olabilmekte.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler