SPOR

Arda Turan - Fatih Terim krizine Galatasaray el attı

Euro 2016 sonrası patlak veren Arda Turan-Fatih Terim krizi ile ilgili Galatasaraylı yönetici Levent Nazifoğlu'ndan sürpriz çıkış geldi.

Arda Turan - Fatih Terim krizine Galatasaray el attı

Galatasaray'da, futbolla ilgili konularda yönetim kurulu adına açıklamalarda bulunan Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, gündem yaratacak açıklamalar yaptı. Özellikle Fatih Terim-Arda Turan krizine ilişkin çarpıcı yorumlar yapan Nazifoğlu, şunları söyledi:

'RIEKERINK İŞİ BİLMİYOR' DİYENLERE

- Riekerink bu işi iyi bilmiyor diyorlar. İyi ki bu işi iyi bilmiyor. Bilse demek ki neler yapacak? Hiçbir derbiyi kaybetmemiş, adamın mağlubiyeti yok. Oyuncu değişiklikleri konusunda Riekerink’i eleştiriyorlar. Kulübede Messi vardı da Riekerink mi onu oynatmadı? ‘Sneijder’ı neden çıkarmadı’ diyorlar. Sneijder’ı alsa ‘Korktu’ diyeceklerdi. Hocamız sahipsiz değil.

SNEIJDER'İN HADDİNE Mİ KADRO YAPMAK!

- Galatasaray’ı karıştırmaya çalışıyorlar. Hocamıza ‘Takımı Sneijder mi yapıyor” diye bir soru sorulamaz. Sneijder’in haddine mi kadro yapmak? Herkes yerini bilecek. Böyle bir şey söz konusu olamaz. Hoca hocalığını, futbolcu futbolculuğunu, yönetici de yöneticiliğini yapacak.

BEŞİKTAŞLILARA...

- Derbiden Florya’ya dönerken çok üzgündük. Otobüste çıt çıkmadı. Fakat bir taraftan da seviniyorum. En önemli rakibimize sahayı dar ettik. Deplasmandan 1 puanla döndük. 2 bin 100 taraftarımız Beşiktaşlıları susturdu. O aslanlara çok teşekkür ediyorum.

"TFF YÖNETİCİLERİ NEREDE?"

- Arda Turan ile teknik direktör Fatih Terim arasında olup bitene TFF yetkilileri artık bir el atmalı. Bu böyle olmaz. Futbolcuyla hoca kavga ediyor ama ortada bir tane idareci yok. Böyle bir şey olabilir mi?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
neymiş la bu arda turan. bu ülke bir futbolcuya kalacak kadar aciz mi gerçekten. milli maçlarda maç başına düşen paranın pazarlığını yapan, kendince ülkesini temsil ettiğini iddia eden bu adam kimdir ya. hergün bir magazin haberde kimbilir daha hangilerince becerilmiş ünlü kadınları becermeye çalışan şu futbolcu bozuntusuna bakın hele ya. bir maçta da hakeme itiraz etmeyerek centilmenlik mi sergilemiş. akıl dolu pas denen şeyden yapıp kaç tane milli maçı kurtarmış. alimin olmadığı yerde keçinin çelebiliği kadardır onun topçuluğu. emre morlar gibilerin taşak tüyü bile olamaz o zatı muhterem.
Arda turanı Arda turan yapan Fatih Terimdir zaten. Milli takımda sahada gezinmek en çok yaptığı iş. Fatih Terim daha ne kadararkasında durabilir sahada oynamak yerine gezinen bir futbolcunun. Fatih Terim davasında haklıdır. Arda Turan Barcelona'da fırsat buldukça oynasın ve geliştirsin kendini. Zamanla iyi oynamayı öğrenirse tekrar milli takım formasını hak edebilir. İyi oynayan oyuncuyu neden dışlasın Fatih terim.
@tubica sanki barcelona amatör, milli takım profesyonei. öyle yazmışsın. çok komik..
mıymıy bir tff varken psikopat fatih terime kimse karışmaz. türk futbolu işte böyle ellerde..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler