Arka Sokaklar dizisinde flaş ayrılık! Aylin rolündeki Özlem Çınar veda mı etti?

13 sezondur ekranlarda olan fenomen dizi Arka Sokaklar, 521. bölümle sezon finali yaptı. Dizinin finalinde ise Aylin karakteri Özlem Çınar veda etti.

Arka Sokaklar dizisinde flaş ayrılık! Aylin rolündeki Özlem Çınar veda mı etti?

Arka Sokaklar dizisi 14 Haziran Cuma ekrana gelen 521. yeni bölümüyle sezon finali yaptı. Ekim ayında yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam edecek olan dizinin sezon finalinde şaşırtan gelişmeler yaşandı.

AYLİN DİZİYE VEDA EDİYOR
Her bölümü büyük bir heyecanla izlenen dizi Arka Sokaklar'da beklenmeyen bir ayrılık yaşandı. Özlem Çınar'ın canlandırdığı Aylin karakteri diziye veda etti.

özlem-çınar-arka-sokaklar-aylin-kaç-yaşında

Cihan Bebeği akrabalarına vermek zorunda kalan Aylin, ruhsal çöküşün içine girer ve Hakan'a veda mektubu bırakarak gidiyor. Aylin, Cihan bebeğin akrabalarının ortaya çıkmasıyla anne olma şansını bir kez daha kaybeder. Bu durum onu psikolojik olarak çok etkiler. Hakan ile araları tekrar bozulur. Bu olayda Hakan'ın bebeğin kalmasında fazla ısrarcı olmadığını düşünür. Hakan elinde çiçeklerle eve gelir ve aralarındaki soğuk havayı ısıtmaya çalışır. Fakat, Aylin evde yoktur. Hakan sehpanın üzerindeki mektubu fark eder. Okuduğunda üzüntüye boğulur. Bu mektup, Aylin'in veda mektubudur. Mektupta kendisinin biraz uzaklarda olup dinlenmesi gerektiği ve döndüğünde Hakan'ın onu tekrar hayatında görmek isteyip istemeyeceğine karar vermesi gerektiğini yazmıştır...

ARKA SOKAKLAR SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?
14 Haziran 2019 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 521. sezon finali bölümünde ekip, Volkan'ın şehit olması ve Mesut'un vurulması ile acı dolu anlar yaşıyor.

Uyuşturucu baronu Nejat, gençleri intihara sürükleyen hapın satışını büyük ölçüde engelleyen ekibimizi hedefine alır. Rıza Baba ve Engin Müdürün ekibi de boş durmaz Nejat ile bağlantılı kişilere operasyonlar düzenler. Nejat köşeye sıkışmıştır. Saklandığı villanın da belirlenmesi ile uyuşturucu labaratuvarda saklanmaya başlar. Adamlarından birinin hatası yüzünden ekibimizle karşı karşıya kalır. Çatışma esnasında kaçmayı başaran Nejat'ın peşine Volkan komiser düşer. Gözden kaybettiği sırada Nejat, Volkan'ı vurur. Olay yerine gelen ekibimiz Volkanı hemen hastaneye kaldırır. Ameliyatta hayata tutunamayan Volkan şehit olur.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Bu saçmalık 13 sezon sürmüş ve devam ediyor, milletin zeka yaşını varın siz düşünün.
güncel, yaşanmış olayları ders verir nitelikte ekrana taşımak her kanala ve seyirciye nasip olmaz.
nefes kesen heyecanla beklenen dizi bu mu gidin behzat ç izleyinde dizi görün
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler