Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Ashton Kutcher ve Mila Kunis'ten bomba karar!

  Ashton Kutcher ve Mila Kunis çocuklarıyla ilgili aldıkları kararla gündeme bomba gibi düştü. Ünlü çift çocuklarına miras bırakmayacaklarını açıkladı.

  Ashton Kutcher ve Mila Kunis'ten bomba karar!

  Büyük bir aşkla evlenen Ashton Kutcher ve Mila Kunis aldıkları kararla gündeme bomba gibi düştü. Ünlü çift çocuklarına miraslarından tek bir kuruş bile bırakmayı planlamadıklarını söyledi.

  2015 yılında evlenen Kunis ve Kutcher'ın 5 yaşında Wyatt Isabelle adlı bir kızı ve 2 yaşında Dimitri Portwood adında bir oğlu bulunuyor.

  Dax Shepard'ın Armchair Expert adlı radyo programa konuk olan Kutcher, çocuklarıyla ilgili planını açıkladı.

  Kutcher "Çocuklarım ayrıcalıklı bir hayat yaşıyor ve bunu da bilmiyorlar. Gelecekte de bunun farkında olmayacaklar. Çünkü bildikleri tek yaşam şekli bu" dedi.

  BGUS_1653984_007

  Kutcher, Kunis ile kendisinin sahip oldukları maddi birikimi yardım vakıfları başta olmak üzere bu tür yerlere harcayacaklarını sözlerine ekledi.

  Kutcher, kendisinin ekonomik güçlükler yaşayan bir ailede büyüdüğünü belirterek "Ailem bana istediğim her şeyi satın alamadı. Çocukken dondurmayı bile nadiren alıp yiyebilirdim" dedi.

  Kutcher iki çocuğunun kendisininkinden tamamen farklı bir ailede büyüdüklerini söyleyerek "Onlar ayrıcalıklı koşullarda büyüyorlar. Bu yüzden onların paranın değerini bilmelerini istiyoruz" diye konuştu.

  BU KARAR ORTAK ALINDI

  Kutcher bu kararı eşi Mila Kunis ile konuşarak aldıklarının da altını çizdi. Kutcher bu kararın yanlış anlaşılmasını da istemiyor. İşte bu konuda söyledikleri:

  "Bunun çocuklara bir ceza olarak algılanmasını istemiyoruz. Bunun onların eğitiminde yararlı bir adım olarak düşünülmesi gerekiyor. Oğlumun ve kızımın büyüdükleri zaman parayı nasıl ve nerede kazanacaklarını kendilerinin bulacağına eminim."

  Kutcher günün birinde çocuklarından birinin elinde bir iş planıyla karşısına çıkması halinde ona maddi olarak yardım etmekten çekinmeyeceğini de belirtti.

  Ünlü oyuncu çocuklarının biri 5 diğeri 2 yaşında olmasına rağmen daha şimdiden sürekli olarak anne ve babalarından para alamayacaklarını öğrettiklerini de söyledi.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler