Aşırı sağcı milletvekili adayı aşkı internette arıyor!

İngiltere'de, aşırı sağcı Nigel Farage'ın lideri olduğu Brexit Partisi üyesi Michelle Dewberry, aradığı aşkı telefonda internet aracılığıyla kullanılanılan bir çöpçatan uygulaması olan Tinder'da arıyor.

Uygulamanın dikkatli kullanıcıları, Michelle Dewberry'nin de uygulama üzerinde profil sahibi olduğunu fark etti.

40 yaşındaki İngiliz politikacı ve iş insanının, profilinde verdiği bilgilere göre aşk hayatında da siyasette olduğu gibi sıkı politikaları var.

Michelle Dewberry kesinlikle Corbyn destekçileriyle görüşmek istemiyor. Dewberry, ayrıca tek eşliliğe inandığını ve dürüstlüğe önem verdiğini yazmış.

Dewberry'nin, Jeremy Corbyn destekçilerinin yanı sıra şans vermeyi düşünmediği diğer insanlar arasında sigara içenler, aldatanlar, yalancılar ve budalalar yer alıyor.

Spontane olabilmek ve fazla düşünmeden karar alabilmek ise Michelle Dewberry için önemli bir artı. Michelle profiline, karşısındaki ani fikir ve tekliflerle geldiğinde kendisine "Evet" denmesinden hoşlandığını yazmış.

40 yaşındaki milletvekili adayı Dewberry, parlamentoda İşçi Partisi'nden koltuk çalabilmeyi umuyor. Aynı zamanda ünlü bir televizyon yıldızı da olan Dewberry, doğup büyüdüğü Hull'dan aday.

Geçen ay 40'ıncı yaşını kutlayan Brexit yanlısı Dewberry'nin adı, geçtiğimiz hafta milletvekili adayı olarak açıklanmıştı.

Bu, BBC ekranlarına gelen Apprentice adlı reality şova katılıp yarışmayı kazanan Michelle'in milletvekili olmak için ikinci girişimi.

Michelle, 32 yaşındaki sevgilisi Anthony ile yollarını ayırınca Tinder'a katılmış ancak daha sonra uygulamadan çıkmıştı.

Michelle Dewberry, The Apprentice adlı reality şova 2006 yılında katılıp kazanınca, Alan Sugar ile 100 bin sterlinlik bir iş kontratının da sahibi olmuş ve manşetlerde yer almıştı.

Seçim öncesi son ankette Boris Johnson'ın liderliğindeki Muhafazakar Parti yüzde 36 ile ilk sırada yer alırken, onu yüzde 25 ile İşçi Partisi takip ediyor.

Liberal Demokratlar yüzde 17 ile üçüncü, Michelle Dewberry'nin de üyesi olduğu Brexit Partisi yüzde 11 ile dördüncü sırada geliyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler