MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Aşk-ı Memnu setinden hiç görülmemiş fotoğraf yıllar sonra ortaya çıktı! Sosyal medyada yorum yağdı

Halit Ziya Uşaklıgil’in unutulmaz eserinden televizyona uyarlanan Aşk-ı Memnu hala severek izleniyor. Efsane dizisi Aşk-ı Memnu'nun setinden hiç görülmemiş bir fotoğraf ortaya çıktı. O kare sosyal medyada yoğun ilgi gördü.

Aşk-ı Memnu setinden hiç görülmemiş fotoğraf yıllar sonra ortaya çıktı! Sosyal medyada yorum yağdı

Bir dönem izleyiciyi ekranı başına kilitleyen Aşk-ı Memnu dizisinin başrollerinde Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Nebahat Çehre, Hazal Kaya ve Selçuk Yöntem gibi isimler yer alıyordu. Yıllar geçse de konuşulmaya devam eden Aşk-ı Memnu'nun setinden görülmemiş kare dizinin fotoğrafçısı tarafından paylaşıldı.

aşkı memnu oyuncuları

2008-2010 yılları arasında izleyiciyle buluşan Aşk- Memnu dizisinin yönetmen koltuğunda Hilal Saral oturdu. Dizinin yapımcılığını ise ünlü yapım şirketi Ay Yapım üstlendi.

YILLAR SONRA ORTAYA ÇIKAN AŞK-I MEMNU KARESİ

Zaman zaman Aşk-ı Memnu dizisine ait kamera arkası görüntülerini ve set fotoğraflarını sosyal medya hesabında paylaşan fotoğrafçı Şinasi Serçe, diziden daha önce görmediğimiz bir fotoğraf paylaştı.

366172953_280395341261734_71691419590193947_n

Yayınlanan fotoğrafta Adnan Ziyagi'i canlandıran Selçuk Yöntem, Behlül'e hayat veren Kıvanç Tatlıtuğ ve Bihter'i rolüyle karşımıza çıkan Beren Saat yer alıyor.

Dizinin hayranlarından bu paylaşıma, "Lütfen Aşk-ı Memnu ile ilgili bütün fotoğrafları paylaşın.", "Abi elindeki tüm Aşk-ı Memnu fotoğraflarını paylaşır mısın? İstek değil ihtiyaç" şeklinde yorumlar geldi.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler