Avlu dizisi 1. bölümüyle sosyal medyayı salladı!

Star TV'de 1. bölümüyle Perşembe akşamı ekrana gelen Avlu dizisi sosyal medyayı salladı. Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse'nin başarılı oyunculuklarıyla dikkatleri çektiği cezaevi dizisi Avlu, ilk bölümüyle Twitter'da akşamın en fazla konuşulan konusu olarak TT listesinde bir numara oldu. Dizide oyunculuklar, senaryo ve çekim kalitesi beğeni toplarken, dizideki cezaevi ortamında ise tepkiler de geldi.

Avlu dizisi 1. bölümüyle sosyal medyayı salladı!

Limon Film imzalı ve başrollerinde Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı , Şebnem Dönmez ve Rüçhan Çalışkur yer aldığı Prisoner uyarlaması Avlu dizisi 1. bölümüyle 28 Mart Perşembe akşamı ekranlara geldi.

Dizide kendisine şiddet uygulayan eşini vurduğu gerekçesiyle cezaevine giren ve hayatı bir anda değişen Deniz Demir karakterini canlandıran Demet Evgar ile cezaevi ağası Azra rolünü canlandıran Ceren Moray'ın oyunculukları büyük beğeni topladı. Sosyal medyada gündem olan Avlu dizisine çok sayıda olumlu yorum gelirken, dizideki cezaevi şartları ve personelinin gerçeği yansıtmadığı konusunda eleştiriler de yapıldı.

İşte sosyal medyada Avlu hakkında yapılan yorumlardan bazıları:

avlu

AVLU 1. BÖLÜMDE NELER OLDU?
Deniz uzun zamandır eşinden şiddet görmektedir. Bir gece evinden gelen bağırışmalar, bir el silah sesiyle bıçak gibi kesilir. Deniz, kavga sırasında eşi Hakan’ı vurduğu iddiasıyla tutuklanır.

Tutuklu olarak kalacağı cezaevine gelen Deniz’in tek isteği kızını arayıp durumunu öğrenmektir. Fakat içeride, kendi kurallarını ve taraflarını oluşturmuş, birbirine düşman iki kadının arasında bulur kendini: Azra ve Kudret.

İki kadın da Deniz’i kendi tarafına çekerek cezaevi içindeki güçlerini artırmak için mücadeleye girişir. Deniz’in ise tek isteği hiçbir belaya ve suça bulaşmadan en kısa zamanda kızına kavuşmaktır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Çalıntı bu dizi yabancı diziden kopyalamislar
10 DKDIR FİLME BAKIYORUM BİR CEZAEVİ PERSONELİ OLARAK BU FİLM TAMAMEN BİR SAFSATA GERÇEĞİ KESİNLİKLE YANSITMIYOR CEZAEVİNİN NASIL BİRYER OLDUĞUNU BİLMEYEN HATTA KAPISININ ÖNÜNDEN DAHİ GEÇMEMİŞ OLAN İNSANLARIN SAÇMALAMALARI SADECE CEZAEVLERİ DEVLETİN RESMİ KURUNLARIDIR ORADA ÇALIŞAN BİZLERSE DEVLET MEMURLARIYIZ. HER NE SEBEPTENSE FİLM SEKTÖRLERİ CEZAEVİ PERSONELLERİNİ HER DEFASINDA OLDUĞUNDAN FARKLI GÖSTEREREK YERDEN YERE VURMAKTA VE BUNA KİMSE SES ÇIKARMAMAKTADIR. BEN BU DURUMU ASLA KABUL ETMİYORUM VE BİR AN ÖNCE BU FİLMİN YAYINDAN KALKMASI GEREKMEKTEDİR
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler