MAGAZİN

Aygün Aydın hapisten çıkar çıkmaz Hakan Sabancı’ya küfürler yağdırdı

Hakan Sabancı’yla yaşadığı ilişki sonrası görüşmelerini ifşa eden Aygün Aydın, hakkında çıkan uzaklaştırma kararına uymamasının ardından 3 gün zorlama hapis yattı. Genç kadın, Hakan Sabancı'ya sosyal medya hesabından ateş püskürdü. Aygün Aydın, "Duygularımla oynayıp beni hamile bırakırken her şey iyi hoştu. Herkes öğrenince mi rahatsız oldun. Diğer pısırık kızlar gibi ortadan kaybolmayıp tüm pisliklerini cümle aleme bildirince mi hapsi uygun gördün" diyerek küfürler yağdırdı.

Aygün Aydın hapisten çıkar çıkmaz Hakan Sabancı’ya küfürler yağdırdı

Hakan Sabancı ile yaptığı konuşmaları ifşa ettikten sonra bir anda magazin basının gündemine oturan Aygün Aydın, daha sonra Instagram hesabından bir ultrason görüntüsü paylaşarak, "3 aylıkmış sanırım şok geçiriyorum" notunu düştü.

AÇIKLAMALARA DEVAM EDİNCE UZAKLAŞTIRMA KARARI VERİLDİ

Aydın'ın Hakan Sabancı hakkındaki açıklamalara devam etmesinin ardından mahkemeye başvuran Hakan Sabancı, genç kadın hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı. Bu karara uymayan ve açıklamalara devam eden Aydın, bu sefer 3 gün boyunca zorlama hapis cezasına çarptırıldı.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Aygün Aydın'dan yine gündem yaratacak bir paylaşım geldi. Aydın, sosyal medya hesabından Hakan Sabancı'ya yüklenerek, "Sen beni nasıl o katillerin, böceklerin içine atıp öldürmeye çalıştıysan, andım olsun seni yerle bir etmeden bu dünyadan göçüp gitmeyeceğim" ifadelerini kullandı.

"DUYGULARIMLA OYNAYIP BENİ HAMİLE BIRAKTIN"

Aydın paylaşımının devamında, "Duygularımla oynayıp beni hamile bırakırken her şey iyi hoştu. Herkes öğrenince mi rahatsız oldun. Diğer pısırık kızlar gibi ortadan kaybolmayıp tüm pisliklerini cümle aleme bildirince mi hapsi uygun gördün. Hangi yüzle kadın haklarını savunacaksın. Daha kendi çocuğuna sahip çıkmamış adam, elbette ki avukat ordusuyla saldırıp ailesinin maddi gücünün arkasına sığınacaktır" sözlerini kullandı.

aasda

BİR PAYLAŞIM DAHA YAPTI

Aydın, ilk paylaşımının arkasından bir paylaşımda daha bulunarak, Hakan Sabancı'dan nefret ettiğini söyledi. Aydın, "Ben ne kadar salak bir insan olduğumu bir kez daha anladım. Haberi olsa, asla böyle bir şeye müsaade etmezdi, kesin ailesinden biri yaptırıyor diye düşündüm. Sana toz kondurmadım. Oysaki ne kadar aptalmışım, senden nefret ediyorum" dedi.

dfghjgfds

DİLAN SAKAR İLE TATİLDE GÖRÜNTÜLENDİ

Diğer yandan Hakan Sabancı, aşk yaşadığı Dilan Sakar ile Ege tatiline devam ediyor. İkilinin Ege tatilinde arkadaşlarıyla verdiği poz, basına yansımıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 38 yorum
çocuğu doğurursa bu kız köşeyi döner. yeni bir Hürrem Sultan vakası bu. tarihe not düşün
bu kadin yapışkan
kadının arkasında durmuyorsa erkek deyil
Söyle bir kadının arkasında değil, yakının da durmak bile hata
reis önce yazmayı öğren lütfen deyil diye bir cümle Türkçe de yok doğrusu "değil"
Sabancı doğrusunu yapmış .
Geri Dön