Ayşe Karaman'ın ölümü ile ilgili görüntüler ortaya çıktı

Ankara'da erkek arkadaşı Uzman Dr. Özgür T.'nin evinde ölü bulunan anestezi teknikeri Ayşe Karaman'ın ölümüne ilişkin yürütülen soruşturmada Özgür T. hakkında "tasarlayarak öldürme" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis talebiyle dava açıldı. Karaman'ın ölümüyle ilgili emniyet birimlerince hazırlanan görüntü izleme tutanağı da dava dosyasına girdi.

Ayşe Karaman'ın ölümü ile ilgili görüntüler ortaya çıktı

Anestezi teknikeri Karaman, 29 Temmuz 2019'da erkek arkadaşı Uzman Dr. Özgür T.'nin Çankaya ilçesi Dikmen Mahallesi'ndeki evinde ölü bulundu. Olay yerinde çok sayıda şırınga ve ilaç bulunurken, şüpheli ölümle ilgili soruşturma başlatıldı.

İDDİANAME HAZIRLANDI

Ankara Cumhuriyet Savcısı Ramazan Hançer, Karaman'ın ölümüne ilişkin yürüttüğü soruşturmayı tamamlayarak iddianame hazırladı.

'ANESTEZİK İLAÇLA ÖLÜMÜNE YOL AÇTI' İDDİASI

Ankara 5. Ağır Ceza Mahkemesi'ne gönderilen iddianameye göre, Özgür T., Karaman'ın sol el üstüne damar yolu açarak anestezik ilaç verdi ve bu nedenle ölümüne sebep oldu. Özgür T. hakkında "tasarlayarak öldürme" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis talebiyle dava açıldı.

GÖRÜNTÜLER DAVA DOSTASINA GİRDİ

Öte yandan, emniyet birimlerince hazırlanan görüntü izleme tutanağı da dava dosyasına girdi. Rapora göre, Karaman saat 23.34'de olayın yaşandığı eve geldi. Özgür T. ise saat 01.18'de apartmana giriş yaptı. Saat 04.03'de evden çıkan Özgür T.'nin 05.30'da üzerinde ameliyat giysileriyle tekrar apartmana giriş yaptığı görülüyor.

AW828558_01

AW828558_02

Kaynak: İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
A ÇOCUK, NİKAHSIZ BİR ADAMLA NE İŞİN VARDI? TOPLUM OLARAK HEP BİRDEN YOLDAN ÇIKTIK. SONRA BİZE NE OLDU DİYE SALAK SALAK SAĞA SOLA BAKINIYORUZ. BU SONUÇTAN HEPİMİZ SORUMLUYUZ, HEPİMİZ...
Adam Zehir saçan FOX TV nin mucize doktoruna benziyor.Her ikisinide pistten almak lazım.
halbuki herkes a haber izlese mutlu mesut yaşayıp gidecez degilmi. solcu anarşikler anlamiyor iste
yorumlar olaydan daha vahim. tabi anestezik ilaçlari beyinden alınca boyle oluyor
Allah herkese hidayet versin helali harami bilen bireyler yetistirmeyi nasip etsin
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler