MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Aziz dizisinin Efnan’ı Simay Barlas'ın estetiksiz hali şoke etti! Meğer şimdiki halinden eser yokmuş

Show TV'de ekrana gelen Aziz dizisinde Efnan karakterini canlandıran Simay Barlas son dönemde sık sık gündeme geliyor. Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden olan genç yıldız daha önce Zalim İstanbul ve Hayat Bazen Tatlıdır dizilerinde de rol almıştı. Genç oyuncunun estetiksiz hali ise görenleri şaşırttı. Barlas'ın eski halini görenler ünlü oyuncuyu tanıyamadı. İşte Aziz'in Efnan'ının estetiksiz hali...

Show TV'de ekrana gelen ve başrolünü Murat Yıldırım’ın üstlendiği Aziz dizisinde Efnan olarak izleyicilerin karşısına çıkmakta olan Simay Barlas, duru güzelliğinin yanı sıra başarılı oyunculuk performansıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi sürdürüyor.

AZİZ'İN EFNAN'ININ ESTETİKSİZ HALİ ŞAŞIRTTI!

Aziz dizisinde Efnan karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Simay Barlas, sevilen dizinin hayranları tarafından sıkı şekilde takibe alındı.

61c17a5d7f58a17136143fe6

'ZALİM İSTANBUL' İLE TANINMAYA BAŞLAMIŞTI

Daha önce Zalim İstanbul dizisiyle kariyerinde önemli bir adım atmış olan ve Aziz dizisiyle yükselişe geçen Simay Barlas’ın Instagram’da bir buçuk milyondan fazla takipçisi bulunuyor.

sinem barlas

Son dönemde en popüler oyuncular arasında olan ve güzelliğiyle de kendisine hayran bırakan Barlas'ın estetiksiz hali ise görenleri şaşırttı.

640xauto (3)

İşte Simay Barlas'ın ve estetik operasyonlar sonrası bambaşka bir görünüme kavuşan bazı ünlü isimlerin fotoğrafları...

11simay-barlas-in-hayranlari-yeni-paylasimina-12843009_8193_m

640xauto (4)

61c580194e3fe1182c6a1662

0x0-simay-barlas-kimdir-kac-yasinda-aziz-dizisinin-efnani-simay-barlas-nereli-1638538849816

aslihan-guner

gulsenn

sevdaerginci

hdiseee


Vitrin


En Çok Aranan Haberler