MAGAZİN

Azize 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Kartal Azize'ye aşık mı oluyor? Azize'nin sırrı ortaya çıkıyor mu?

Hande Erçel ve Buğra Gülsoy'un dizisi Azize dizisinin merakla beklenen 2. yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı. Azize yeni bölümde, kendisine tecavüz etmek isteyen Balkan'ı öldüren Azize, şüpheleri üzerine çekince Alpanlar'ın evinden kaçmaya çalışıyor. Ancak peşine düşen Kartal Azize'yi yakalıyor. Ancak Azize Kartal'a silahı doğrultuyor. Peki Azize Kartal'ı vuracak mı? Kartal, Azize'nin babasının ve kardeşinin intikamı peşinde olduğunu öğrenecek mi? İşte Azize 2. bölüm fragmanı ve özeti.

Hande Erçel ve Buğra Gülsoy'u buluşturan Azize dizisi 2. bölümüyle 26 Kasım Salı akşamı Kanal D'de olacak. Azize'nin 2. bölümümde Kartal ve Azize karşı karşıya geliyor. Balkan'ı öldüren Azize evden kaçıyor. Ancak Kartal'ın onu bırakmaya niyeti yoktur. Balkan'ın başına gelenlerin bir şekilde Azize ile bağlantılı olduğunu düşünür.

AZİZE 2. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Azize'nin yeni bölümünde Azize'nin Balkan'ı bıçaklamasıyla Balkan hayatını kaybeder. Kartal, ağabeyinin katilini bulabilecek mi? Kartal ağabeyinin katilini bulmak için adeta kuş uçurtmaz. Azize ise Alpanlar'ın evinde daha da tedirgindir.

AZİZE2

Kartal ve Azize arasında beklenmeyen yakınlaşma başlarken Asya, Azize'nin varlığından oldukça rahatsız olur. Bir diğer taraftan Yıldız ise Alpanların hepsinin yok olması talimatını verir. Kartal ve Azize Balkan'ın ölümüyle karşı karşıya gelecek mi? Barbaros, Azize'yi tehlikeye atacak mı?

Diğer taraftan yaşanacakları ön gören Yıldız, Azize'yi Kartal konusunda uyarır! Kartal'ı inandırmak için daha fazla çaba sarf etmesi gerektiğinden bahseder. Bu sırada Tuna ile Yıldız arasında da büyük bir gerilim vardır.

Azize'nin peşine düşen Kartal sonunda onu yakalar. Azize'ye soracak çok sorusu vardır. Ancak en önemlisi Balkan ile ilgili olanıdır. Sonunda Kartal'a karşı tetiğini çeken Azize hiç ummadığı bir tepki ile karşılaşır. Kartal, kendisini kurtaran meleğinin canını almasından da gocunmaz. Aldığı bu tepki Azize'yi oldukça şaşırtır! Kartal ve Azize arasında neler olacak?

AZİZE NEREDE ÇEKİLİYOR?

Azize dizisinin çekimleri İstanbul'da Çekmeköy'de gerçekleşiyor. Ayrıca Beyoğlu ve Haliç gibi bölgelere de set kuruldu.

640xauto

AZİZE 1. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Azize, genç bir hemşiredir. Mahkûmların aşı günü için hapishaneye gittiğinde hapishane önünde bir suikasta tanık olur. Suikast suç dünyasının önde gelen ailelerinden Alpanlara karşı düzenlenmiştir. Geçmişte bir komiseri öldürmekten mahkûm olan Alpanların büyük oğlu Balkan tahliye olmaktadır. Katilin amacı Balkan’ı öldürmektir ama onun yerine ailenin küçük oğlu Kartal vurulur. Azize Kartal’a müdahale eder ve onun hayatını kurtarır.
ff63a045-6664-4c06-8238-dd17e152a817

Böylece suç dünyasının en korkulan ailelerinden birinin içine girmek zorunda kalır. Azize, tüm masumiyeti ile korkunç bir dünyaya giriyor gibi görünmektedir ama Azize hemşirenin çok büyük bir sırrı, daha önemlisi kimsenin kolay kolay cesaret edemeyeceği tehlikeli bir amacı vardır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler