MAGAZİN

Azize dizisi 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kartal, Azize'nin sırrını öğreniyor mu? Azize 3. son bölüm izle

Kanal D'de yayınlanan, Hande Erçel ile Buğra Gülsoy'un başrollerde oynadığı Azize dizisinin 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Azize dizisi yeni bölümde, Alpanlar karışıyor, Kartal ailesiyle karşı karşıya geliyor. Kartal Azize'nin sakladığı büyük sırrı öğrenmeye çalışıyor. İşte Azize 4. yeni bölüm fragmanı ve 3. son bölümde yaşananlar.

Hande Erçel ve Buğra Gülsoy'u buluşturan Azize dizisi 4. bölümüyle 10 Aralık Salı akşamı Kanal D'de olacak. Azize 4. bölümde Kartal artık iyiden iyiye Azize'nin bir sır sakladığını anlıyor. Azize evden gitmek istediğini söylese de Kartal buna inanmıyor.

Azize'nin o evde kalmak için iyi bir sebebi olduğuna emindir. Balkan ise herkesin ortak problemidir. Bir kısım Balkan'ın uyanmasını istese de diğer kısım Balkan'ın sorun olacağını düşünür. Zira Balkan uyanırsa işlerin baş1ına o geçecektir. Alpanlar kendi içlerinde ayrılmışlardır.

Azize yeni bölümüyle 10 Aralık Salı 20.00'da Kanal D'de!

AZİZE 3. SON BÖLÜM KONUSU

3 Aralık 2019 Salı günü yayınlanan Azize'nin 3. bölümünde, Azize, ailesinin intikamını almak istediği Balkan'ı Kartal'ın zoruyla iyileştirmekle görevlidir. Alpanların evinde sıkışıp kalan Azize, kardeşini son kez görebilmek için kaçmanın yollarını arar. Alpanların evinden çıkmanın yollarını arayan Azize Kartal'ın gözetimindedir. Kartal ise giderek çekimine kapıldığı Azize’nin gerçek kimliğine ulaşmak üzeredir. Asya, Kartal ve Azize'nin arasındaki çekimin farkındadır ve Kartal için Azize'ye karşı adeta savaş başlatır. Balkan'ın yaşadığını sır gibi saklayan Kartal, abisine bunu yapanlarla Azize'nin bir bağlantısı olup olmadığını araştırır. Barbaros, Azize'nin hastaneden tanıdığı bir hemşireyi rehin alarak Azize hakkında bilgi toplamaya çalışır.

Bir diğer taraftan Alpanlara diz çöktürmek için Barbaros'la ortak hareket eden Okan, Azize'nin ailesine yaptığı kötülükle yüzleşir. Barbaros, Okan'ın Azize'yi yıllarca koruduğundan habersizdir. Azize'nin kim olduğunu bulmaya çalışan sadece Barbaros değildir. Kartal da aynı sorunun peşindedir. Kuzey'in bayıldığını Barbaros ise Tuna ve Yıldız arasında büyük bir tehlike sebebidir. Kartal'ın izniyle Alpanların evinden çıkmaya hazırlanan Azize, telefonunu alarak Okan'a haber göndermek ister. Ancak bu sırada Asya'ya yakalanması Azize için çıkmaz bir duruma dönüşür. Azize, Alpanların evinden kurtulabilecek mi? Kartal, Azize'nin gerçekte kim olduğunu öğrenebilecek mi?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler