MAGAZİN

Azize dizisi ne zaman başlıyor? Yayın tarihi belli oldu! Buğra Gülsoy ve Hande Erçel Azize'de hangi rollerde oynuyor?

Kanal D’nin başrollerini Buğra Gülsoy ve Hande Erçel’in paylaştığı, merakla beklenen yeni dizisi Azize dizisinin yayın tarihi belli oldu. Peki Azize ne zaman başlayacak? Azize dizisi konusu nedir? Hande Erçel'in canlandırdığı Azize karakteri, Güçlü bir mafya ailesi olan Alpanlar'dan ailesinin intikamını almaya çalışacak. İşte İmkansızlıklarla dolu tutkulu bir aşkı izleyicilerle buluşturmaya hazırlanan Azize dizisi 1. bölüm fragmanı ve oyuncu kadrosu.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği başrollerinde Buğra Gülsoy ve Hande Erçel’in yer aldığı, yönetmen koltuğuna Volkan Kocatürk’ün oturduğu, senaryosunu Emre Özdür, Başar Başaran ve Meryem Gültabak'in kaleme aldığı, Azize dizisinin yayın tarihi açıklandı. İmkansızlıklarla dolu tutkulu bir aşkı izleyicilerle buluşturmaya hazırlanan Azize, 19 Kasım Salı akşamı Kanal D'de başlıyor.

5d84cc6004207c06d8a45da7

AZİZE DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?
Buğra Gülsoy ve Hande Erçel’in başrollerde olduğu dizide diğer rolleri Duygu Sarışın, Mustafa Yıldıran, Çetin Sarıkartal, Selen Öztürk, Başak Daşman, Tugay Mercan, Mustafa Avkıran, Orhan Kılıç, Cenk Kangöz, Serkan Altıntaş, Asuman Çakır, Ceylan Batı, Zeynep Kızıltan, Efekan Can, Taha Baran Özbek, Ufuk Şen ve Galip Erdal paylaşıyor.

5db067eb04207c16589338a7

Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Volkan Kocatürk’ün yaptığı Azize’nin, senaryosunu Emre Özdür, Başar Başaran ve Meryem Gültabak kaleme alıyor.

5db067eb9850b90facfb3c51

AZİZE DİZİSİ GENEL KONUSU
Azize, bir intikam ve aşk hikâyesi…

5db067ebae784925d8441306

Güçlü bir mafya ailesi olan Alpanlar tarafından ailesi dağıtılmış, hayatı paramparça olmuş bir kız çocuğu; Melek. Şimdiki adıyla Azize...

5db067ebe94fb71c88608775

Hayattaki tek varlığı kardeşini koruyabilmek için ayakları üzerinde durmayı başarmış, bütün geçmişini geride bırakıp kendine yeni bir hayat kurmuş güçlü bir kadın artık o.

5db0691cae784925d8441315

Fakat kardeşine de dokunacak o zalim eller. Yıllar önce annesini ve babasını elinden alan Alpanlar bu kez Azize’nin hayattaki tek varlığı olan Yiğit’e de zarar verecek. İşte o gün yemin edecek Azize; Ona bunu yaşatanlardan hesap soracak. Artık tek bir amacı var hayatta, ailesinin intikamını almak.

640xauto

Amacı uğruna mücadelesini sürdürürken ummadığı bir engelle karşılaşacak fakat… Aşk…

azize2
Aşkı bulan kendini unuturmuş derler. Azize’nin hayattaki en büyük düşmanı olan Alpanlardan biri, ailenin en zeki, en mert, en yürekli adamı Kartal, Azize’ye aşık olacak.

azize1
Kartal’ın ailesine benzemediğini gördükçe Azize de düşecek bu aşka… İntikamına giden yolda kendisi ile mücadele etmeye başlayacak Azize. Kardeşine verdiği sözü tutabilecek mi yoksa aşkına teslim mi olacak?

azize

Sonunda kim kazanacak? Aşk mı? Yoksa İntikam mı?

azize-1

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler