MAGAZİN

Babam Çok Değişti dizisi bitiyor mu? Babam Çok Değişti final bölümü ne zaman?

Babam Çok Değişti dizisi bitiyor mu? Babam Çok Değişti final bölümü ne zaman?

Kanal D'de İyi Aile Babası olarak yayınlanmaya başlayan dizinin ismi Babam Çok Değişti olarak değiştirilmişti. İddialı kadrosuyla dikkat çeken Babam Çok Değişti dizisi için erken final kararı alındı. Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon ve Timur Acar'ın başrollerinde yer aldığı dizi, reytinglerde istenilen sonuçların alınamaması nedeniyle final yaparak ekrana veda edecek.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Babam Çok Değişti dizisi reytinglere yenildi. Başrollerinde Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon, Timur Acar'ın yer aldığı dizide geçtiğimiz haftalarda büyük değişiklikler yaşanmıştı.

SENARİSTİ VE İSMİ DEĞİŞMİŞTİ

Dizide 5. bölüm itibarıyla senarist değişmiş ve Birol Güven ile yoluna devam etme kararı almıştı. İyi Aile Babası ismi de Babam Çok Değişti olarak değiştirilmişti. Dizinin son bölümlerine konuk oyuncu olarak Naz Elmas da katılmıştı.

6000d06fc03c0d06a8002d0b

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Hakan Algül'ün oturduğu dizide yapılan değişikliklerin reytinglere yansımaması sonucu erken final kararı alındı.

Babam Çok Değişti ekrana gelen son bölümüyle reyting listelerinde ilk 10 program arasına girememişti.

babam2

Babam Çok Değişti dizisi gelecek hafta yayınlanacak olan 8. bölümüyle final yaparak ekranlara veda edecek.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 43 yorum
Televizyon kanalları da haklı. Dizinin içeriği aldatma, komplo, entrika, hainlik, çeteler, intikam değilse tutmuyor. Bu millet artık her kanalda bunları arar hale gelmiş. Eskiden aile dizileri, sosyal diziler yıllarca izleniyordu. Şimdi her kanal yılda 5-10 tane yeni dizi ile başlıyor, 1-2'si tutuyor ve onlarda en fazla 2-3 ömürlü oluyor. İnsanlarımız hiç şikayetlenmesinler, bu dizileri izlemeyi kendileri tercih ediyor.
ne alakası var ulkede masumlar apartmani kuruluş selcuklu kirmizi oda vs vs gibi dizilerde tutuluyor fakat anlamadıkları sitcom diye tabir edilen skec tarzi komedi dizileri tutmuyor guclu bir konu yerine anlik espri yapan dizileri millet sevmiyor anlayın artık sitcom diziler yabancilarda seviliyor tutuluyor olabilir ama bizim ulkemizde dizide ana konunun olması isteniyor ve bu konu uzerinde örüntüsü olan bir hikaye isteniyor
güzel diziydi
öyle bir dizimi varmış o kadar çok ki haberimiz bile olmamış
Geri Dön