MAGAZİN

Babil 2. yeni bölüm 3. fragmanı yayınlandı! Babil'de İrfan'ın oğluyla ilgili kritik kararı

Star TV'nin iddialı dizisi Babil'in 2. bölümünden 3. fragman yayınlandı. İlk bölümüyle büyük yankı uyandıran Babil'in 2. bölümünde, İrfan ailesinin ve kendisinin hayatını değiştirecek olan büyük bir karar veriyor. Halit Ergenç, Ozan Güven, Nur Fettahoğlu, Mesut Akusta, Aslı Enver ve Birce Akalay'ın başrollerini paylaştığı Babil'in 2. bölümünde, oğlunu ameliyat ettirmek isteyen İrfan, çocukluk arkadaşı Egemen ile birlikte kolay yoldan para kazanmanın peşine düşüyor. İşte Babil 2. bölüm fragmanı.

Halit Ergenç, Ozan Güven, Nur Fettahoğlu, Mesut Akusta, Aslı Enver ve Birce Akalay'ın başrollerini paylaştığı Babil'in 24 Ocak Cuma ekrana gelecek olan 2. bölümden çarpıcı bir fragman daha yayınlandı. İlk bölümüyle hem sosyal medyaya hem de reytinglere damga vuran Babil'in yeni bölümünde, İrfan'ın hasta olan oğluyla konuşması izleyenleri duygulandırıyor. Babil'in yeni bölümünde İrfan'ın Süleyman'a önerdiği fikir her şeyi değiştiriyor.

BABİL 2. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İrfan ve Egemen, paralarını çaldıkları Süleyman ile anlaşarak zaman kazanıyorlar. İrfan ise eşi ve çocuğunu güvende olmaları için şehir dışına gönderiyor.

İrfan, ailesini korumak için tehlikeli bir hamle yapmak zorunda kalıyor ve bir kere daha Süleyman’la karşı karşıya geliyor. Ayşe, hiç beklenmedik bir anda İrfan’ın karşısına çıkınca önemli bir karar vermek zorunda kalıyor. Süleyman, bir yandan İrfan’la uğraşırken Kudret’le İlay yüzünden yaşanacak savaşın ilk kurşunu atılıyor. Deniz’in zamanı azalırken İrfan Egemen’le, dokunduğu herkesin hayatını değiştirecek tehlikeli oyuna başlıyor.

BABİL 1. BÖLÜMDE NELER OLDU?

İdealist bir ekonomi profesörü olan İrfan'ın (Halit Ergenç) hayatı, haksız yere işten atılması ve 7 yaşındaki oğlu Deniz'in (Beren Kasımoğulları) hastalanmasıyla alt üst olur.
babil
Kapılar birer birer yüzüne kapanırken, karısı Eda'nın (Nur Fettahoğlu) çocukluk arkadaşları Egemen'den (Ozan Güven) yardım istemesiyle İrfan kendisini hayal bile edemeyeceği karanlık bir maceranın içinde bulur.

Babil_star

Evlenmek üzereyken ayrıldığı Büyük aşkı İlay'ın (Birce Akalay) tehlikeli iş adamı Süleyman'ın (Mesut Akusta) sevgilisi olarak, ortaya çıkmasıyla birlikte, İrfan bu macerada aşması gereken birçok sınavla karşı karşıya kalacaktır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön