MAGAZİN

Bardak çektiren Dwayne Johnson sırtının halini görünce şaşkına döndü

The Rock lakaplı oyuncu Dwayne Johnson, bardak terapisi de denilen bardak çektirme yaptırdı. Sırtında oluşan izler karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen oyuncu, sırtının halini Instagram hesabından paylaştı.

Bardak çektiren Dwayne Johnson sırtının halini görünce şaşkına döndü

Dwayne Johnson geçtiğimiz günlerde ilk kez eski Çin vücut çalışması tekniğini denedi ve dramatik sonuçları geçtiğimiz gün 220 milyon Instagram takipçisiyle paylaştı. Dwayne Johnson bu sefer hepimizin yakından bildiği bir teknik olan bardak çektirme işlemini yaptı. Yurt dışında bardak çektirme terapisi olarak bilinen işlem sonucunda aktör, sırtında oluşan izler karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

39962216-9318279-image-a-52_1614718606883

DWAYNE JOHNSON INSTAGRAM’DAN PAYLAŞTI

Dwayne Johnson sırtında oluşan bir dizi koyu kırmızı ve mor yuvarlak kupa izlerini gösteren ayna önünde selfie yaptı. Fotoğrafın ön planında oyuncu şaşkın bir ifadeyle kameraya baktı.

Yıldız, hayranlar için görünüşün aldatıcı olabileceğini ve tekniğin aslında oldukça zevkli olduğunu söyledi. Her zaman yeni teknikler aradığını söyleyen Dwayne Johnson, "Sadece bir bedenimiz var, bu yüzden ona bakmalıyız." diyerek sözlerini tamamladı.

39963232-9318279-image-a-54_1614718649927

48 yaşındaki Dwayne Johnson, daha önce alternatif tıp olarak adlandırılan akupunktur tekniğini denemişti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
dünya üzerinde gelmiş geçmiş en harika tedavi şekli havamattır tüm mikrop bakteri kirli kan atılır damarlar açılır beden rahatlar sürekli yaptıran bundan vazgeçemez şifadır hacamat..
Bildiğin hacamat işte.
atadan deden kalan ilaçsız işler popular oldu
Geri Dön