Batlır filminin konusu, Batlır filminin oyuncu kadrosu ve Batlır filminin fragmanı

Batlır, beyaz perdenin ardından ilk defa televizyon ekranlarında yayınlandı. Batlır filminin konusu, Batlır filminin oyuncu kadrosu ve Batlır filminin fragmanı en çok aranan konu başlıkları oldu. Batlır, doğuştan büyük kafaya sahip olması nedeniyle türlü zorluklarla mücadele etmek zorunda kalan Batlır’ın hikayesini anlatıyor

Batlır filminin konusu, Batlır filminin oyuncu kadrosu ve Batlır filminin fragmanı

Batlır, televizyon ekranlarında yayınlandı. Yayınlandıktan sonra Batlır filminin konusu, Batlır filminin oyuncu kadrosu ve Batlır filminin fragmanı gibi başlıklar aranmaya başlandı. Yönetmen koltuğunda Stare Yıldırım’ın oturduğu filmde Batlır karakterine Can Sipahi hayat veriyor. Senaryosunu yönetmen ile Gökçe Eyüboğlu, Volkan Girgin ve Nuh Kerem Pilavcı kaleme aldı.

İlginç hikayesi ile dikkatleri üzerine toplayan film Batlır, son derece sağlıklı ve zeki olsa da, doğuştan büyük kafaya sahip olması nedeniyle türlü zorluklarla mücadele eden genci anlatıyor. İşte Batlır filminin konusu, Batlır filminin oyuncu kadrosu ve Batlır filminin fragmanı…

BATLIR FİLMİ KONUSU

Batlır, fiziki farklılığı olan bir gencin hikayesini konu ediyor. Batlır, doğuştan büyük bir kafaya sahip olan bir gençtir. Ailesi hayatının geri kalanında bahtı açık olsun diye ona “Bahtlı” adını vermek istese de nüfus memurunun yanlış anlaması sonucu ismi Batlır olur. Fiziksel farklılığı nedeniyle zor bir çocukluk geçiren Batlır, artık bu sorundan kurtulmak ister. Bunun için ameliyat olması gerekir ancak ameliyat oldukça risklidir. Üstelik ameliyat için 1 milyon liraya ihtiyacı vardır. Babası ameliyat olmasına karşı olsa da hayatını değiştirmeyi kafasına koyan Batlır, her şeyi göze alıp parayı bulmak için bilgi yarışmasına katılmaya karar verir. Ona bu macerada yakın arkadaşlarının yanı sıra dünyanın en yalnız balinası olarak bilinen ‘52 hertz’ eşlik eder.

BATLIR FİLMİ OYUNCULARI

Yönetmen koltuğunda Stare Yıldırım'ın oturduğu filmde Batlır karakterine Can Sipahi hayat veriyor. Senaryosunu yönetmen ile Gökçe Eyüboğlu, Volkan Girgin ve Nuh Kerem Pilavcı'nın kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda Merve Dizdar, Erkan Taşdöğen, Sinan Çalışkanoğlu, Selen Kurtaran, Yağızkan Dikmen gibi isimler yer alıyor.

BATLIR FİLMİ FRAGMANI


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler