Battle Royale Canavarı Casper Excalibur G860 İncelemesi

Oyuncu bilgisayarı denince akla gelen isimlerden biri olan Casper'in Excalibur serisi notebookları son dönemin en gözde markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bizde bu ilerleyişe kayıtsız kalamazdık tabii ki ve en çok satan modellerinden birisi olan G860 modelini inceledik.

Casper Excalibur G860 ile başta PUBG olmak üzere Apex Legends, Fortnite, Battlefield V gibi oyunları oynadık ve performanslarını birebir gösterdik.

GTX 1060 ve 8. Nesil Intel i7 mobil işlemcisine 32GB RAM'in eşlik ettiği Casper Excalibur G860 modelinde, depolama seçeneği olarak bir adet de 512GB NVMe SSD konumlandırılmış. Bu devasa SSD’nin yanında ek depolama alanı olarak 1TB sabit disk eklenmiş. Bir oyun bilgisayarı için gerekli olan tüm ayrıntılara yer verilmiş.

Tasarım anlamında da iddialı olan Casper Excalibur G860, 17.3" ekranı, klavyesinde yer alan makro tuşları, turbo fan seçeneği, aydınlatmalı klavyesi ve güçlü soğutma sistemi ile bu videomuza konuk oluyor. İyi seyirler!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Şimdilerde nasıldır bilmiyorum ama 5 -6 sene önce eski kız arkadaşım pc önermemi isteyince fiyatı uygun olduğunu düşündüğüm bir Casper önermiştim. Aldığına alacağına pişman oldu, dende rezil oldum. O yüzden Casper bilgisayarlarına bulaşmayı düşünmüyom.
casper drver inmiyor hayırdır siteden driver indirmeyi kapatmışlar
casper mı Allah korusun
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler