MAGAZİN

Beckham Ailesi Boş Zamanlarını Bu Malikanede Geçiriyor

Efsane bir futbolcu olmasının yanı sıra David Beckham, yakışıklılığı ve popülerliği ile yıllardır gündemden düşmeyen bir isim. Victoria Beckham ile 18 yıldır sürdürdüğü başarılı evlilik ve bu evliliği taçlandıran 4 harika çocuğu da dillerden düşmüyor. Peki bu eşsiz aile nasıl bir evde yaşıyor? Merak edenler için işte David Beckham’ın evi!

Beckham Ailesi Boş Zamanlarını Bu Malikanede Geçiriyor

David Beckham’ın evi, her şeyden önce dış görünüşüyle görenleri büyülüyor. Taş bir yapı olan bu malikane, eski zamanların şatolarını andırıyor ve Beckham ailesini modern bir masalın kahramanları haline getiriyor. Evin sınırlarını belirten duvarlarda da bu zarif taş dokusundan yararlanılmış. Çatı ve bina rengi aynı olan malikane, dışardan bakıldığında üç katlı olarak görülüyor. Zarafet evin içine de işlemiş.
david-beckhamin-evi-10

david-beckhamin-evi-12
Victoria ve David Beckham’ın evi tam 15 odadan oluşuyor. Bu odalardan 5 tanesi salon, kalan 10 oda ise yatak odası. Çiftin bu evde, 6 adet banyosu bulunuyor. Odalar tahmin edebileceğiniz üzere oldukça geniş. Ama genişliği bir yana bu odaların en büyük özelliği oldukça şık dekore edilmiş olması.

Beckham ailesinin memleketleri İngiltere’de bulunan malikanesi çok geniş bir alan üzerine kurulmuş. Bu geniş alan ise kaliteli bir peyzaj ile en iyi şekilde değerlendirilmiş. David Beckham’ın evi birbirinden farklı, birden fazla bahçeye ev sahipliği yapıyor. Bahçelerde tek katlı binalar, çiftlikler ve bahçenin tadını çıkarabilmek için en uygun noktalara konuşlandırılmış kameriyeler de bulunuyor. Beckham’ın yürüyüş ve koşu yapmaya uygun bahçesinde, balıkçılık sporuyla uğraşmak da mümkün.
david-beckhamin-evi-13

Malikanenin bahçelerinde çeşit çeşit ağaç ve çiçekleri, birbirinden güzel heykelleri, insanı yürümeye davet eden patikaları ve mini şelaleleri görebilirsiniz. Cennetten bir köşeyi andıran bu bahçelerde, insanın huzur bulmaması mümkün değil gibi görünüyor.
david-beckhamin-evi-11
david-beckhamin-evi-9
david-beckhamin-evi-1
david-beckhamin-evi-2
david-beckhamin-evi-4
david-beckhamin-evi-5
david-beckhamin-evi-6
david-beckhamin-evi-7
david-beckhamin-evi-8

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön