Bedava benzin için bunu da yaptılar!

Rusya'daki bu benzin istasyonu bikini giyenlere ücretsiz gaz vereceğini açıklayınca bikini giyen erkekler soluğu orada aldı! Ortaya ise ilginç görüntüler çıktı. İşte o komik anlar...

Rusya bazen muhteşem, bazen de oldukça garip bir ülke olabiliyor. Birazdan okuyacağınız olay da Rusya'da yaşanan garipliklere dahil olacak cinsten. Rusya'da yeni açılacak bir benzin istasyonu tanıtımlarını yapmak için öyle bir kampanya uyguladılar ki görenlerin ağzı açık kaldı.

Rusya'nın Samara şehrindeki Olvi benzin istasyonu, tanıtım yapmak için oldukça garip bir fikri hayata geçirdi ve bu reklam fikri oldukça işe yaradı.
Bikini giyip gelen her kişi bedava yakıt alabilecekti.

KADINLAR DEĞİL ERKEKLER AKIN ETTİ

Herkes ilk başta, önceliğin kadınlarda olacağını ve benzin istasyonunun bikinisini giyip gelen kadınlarla dolu olacağını düşündü.
Ancak benzin istasyonu cömert tekliflerinde bir boşluk bırakmıştı. Bikini kullanıcılarının cinsiyetini belirtmemişlerdi. Yani bikinisini giyip gelen erkekler de bedava benzin alabilecekti.

TOPUKLU AYAKKABI GİYENLER BİLE OLDU

Ve birkaç erkek bu avantajı kullanacak kadar cesurdu. Bazıları, 1 litre daha fazla benzin alabilmek için sadece küçük, minik bikinileri giymekle kalmayıp topuklu ayakkabı da giydiler.

Sosyal medyada büyük ilgi gören bu kampanya başka ülkelere sıçrar mı bilinmez ama benzin istasyonu tanıtım amacına ulaşmış görünüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
o da bir şey mi patates soğan için teröristlere oy verenler var buralarda.
@snndrm_74 aynen senın gibi meğri meğriciler
haklısın ne diyim ha bide domates vardı ,bak yarası olan nasıl gocundu hemen.
bunlarin derdi bedava benzin degil zaten kadın olmaya meilli,olanlardir
Demekki tek beleşci millet biz değilmişiz?
Bizim burda bi yerini yırtsanda bedave degil yakıt selam vermezler
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler