MAGAZİN

Behzat Ç.'ye Çukur'dan flaş transfer! Burak Dakak, Çekiç ve Gül: Behzat Ç.'ye katıldı

Fenomen dizi Behzat Ç. yeni sezonuyla hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. 'Çekiç ve Gül: Behzat Ç.' adıyla yeniden çekilecek dizi Temmuz ayında sete çıkacak. Erdal Beşikçioğlu'nun başrolünü oynadığı Behzat Ç.'nin kadrosuna sürpriz bir isim de katılıyor. Çukur'da canlandırdığı Akın Koçovalı rolüyle dikkatleri çeken Burak Dakak da Behzat Ç. ile seyirci karşısına çıkacak.

Behzat Ç.'ye Çukur'dan flaş transfer! Burak Dakak, Çekiç ve Gül: Behzat Ç.'ye katıldı

Türk televizyonlarının sıra dışı yapımlarından olan Behzat Ç. üçüncü defa seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Blu TV'de 'Çekiç ve Gül: Behzat Ç.' adıyla yayınlanacak olan dizinin kadrosuna sürpriz isimler de katıldı.

BEHZAT Ç

ÇUKUR'DA AKIN'I CANLANDIRMIŞTI

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Çukur'da Akın Koçovalı rolünü canlandıran Burak Dakak, yeni sezonda Behzat Ç.'de oynayacak.

cukurun-akini-burak-dakak-yakayi-4WNt_cover

Dizinin kadrosuna yeni isim olarak Gökçe Eyüboğlu da katılmıştı. Son olarak Evlilik Hakkında Her Şey dizisindeki performansıyla tanınan Eyüboğlu savcı Belgin’e hayat verecek.

Başlıksız-2

KADRODA İKİ ÜNLÜ İSİM YOK

Behzat Ç.'de fenomen karakter Ercüment Çözer'i canlandıran Nejat İşler ise geçtiğimiz günlerde karaktere veda ettiğini açıklamıştı.

behzat-c-nin-ercument-i-nejat-isler-in-son-hali-12564120_9619_m

Diğer yandan ise Behzat Ç.'de Harun'u canlandıran Fatih Artman'ın da yeni sezonda yer almayacak.

fft191_mf3319607

Behzat Ç. ilk olarak 2010-2013 yılları arasında Star TV'de yayınlanmıştı. Ekrandan kaldırılan dizi 2019 yılında da BluTV'de yeni sezonuyla seyirciyle buluşmuştu.

behzattt

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler