Bekar olması ona engel olmadı! Tam 3 oğlu var

Bekar adam, 3 çocuğu evlat edinerek hayatlarını değiştirdi. Çocuk sahibi olamayanlara da büyük bir örnek oldu. İşte detaylar...

Bekar olması ona engel olmadı! Tam 3 oğlu var

Bazı olaylar, şefkatli işlerin en büyük niyetlerden daha büyük olduğunu gözler önüne serer. Ve elbette, bu iyilikler, bu dünyanın daha hızlı dönmesi ve değişmesi için yeterli olabilir. Ne demişler 'Dünyayı iyilik kurtaracak!'

Virginia'da yaşayan Barry Farmer adlı adam da dünyayı iyiliğin kurtaracağının farkında olan bir adam. Bekar olmasına rağmen şimdiye kadar 3 çocuğu evlat edinerek onların hayatlarına dokundu. Barry Farmer, 21 yaşında koruyucu ebeveyn olma lisansını aldı. 2011'de en büyük oğlu Jaxon'u, 2013'te Xavier'i ve 2014'te en küçük Jeremiah'ı evlat edindi.

BABASIZ BÜYÜMENİN NE DEMEK OLDUĞUNU BİLİYORDU

Çocukları ile gayet mutlu olan adam, en azından babaları olmadan büyümenin yükünü onların omuzlarından almış oldu. Barry de büyükannesi tarafından Kinship Care adlı bir program aracılığıyla büyütülmüştü ve kendisinin de babası yoktu.

Barry bu durumu şöyle açıkladı:

“Babalık, hayal ettiğim her şeydi, çünkü büyümek istediğim babayım. Çocuklarım uykuya dalınca ve uyandıkları zaman oradayım ”dedi. Ve bu sevimli aileye baktığımızda, dünyadaki her çocuk için böyle bir sevgi dolu baba olduğunu umuyor, Barry ve oğullarına mutluluklar diliyoruz.

Barry'nin sergilediği bu davranış, sosyal medyada da büyük ilgi gördü. İnsanlar, Barry'nin bu şefkatli davranışını tebrik etti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
bu adam bizdeki muslumanim diyen adamlardan 10 kat daha fazla musluman
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler