Belediyelerden 23 Haziran İstanbul seçimleri için flaş karar

İstanbul'da iptal edilen seçimin 23 Haziran'da tekrar yapılacak olması nedeniyle gözde tatil yerlerinin belediyeleri, seçim günü plajları kapattıklarını esprili bir dille belirterek vatandaşa 'oy kullanın' çağrısında bulundu.

Belediyelerden 23 Haziran İstanbul seçimleri için flaş karar

YSK’nın İstanbul seçimlerini iptal etmesinin yankıları sürerken özellikle Ege ve Akdeniz'deki belediyelerden esprili bir dille 'sandığa gidin' çağrıları geliyor. 23 Haziran’da yenilenecek seçimler için popüler tatil yerlerinin belediyeleri, İstanbullu vatandaşlara oy kullanmaları ve tatile gelmemeleri çağrısında bulundu.

İşte belediyelerin sosyal medya paylaşımları...

1

1aadana

1abodrum

1abornova

1akonyaaltı

1amersin

1amuğla

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

15

17

19

20

22kadıköy

24

25

26

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK sözü kime ait bir araştırın 5-6 yıl öncesinde nereden size geldi bu slogan akşama kadar akp fetöcü diyorsunuz ama ne kadar fetö argümanı varsa siz kullanıyorsunuz yazıklar olsun inşallah chp düştüğü bu cendereden bir an önce çıkar devlet ve milletin selameti için.
Herşey ortada..Sadece elinizi vicdanınıza koyun, onun sesini dinleyin, doğruyu bulursunuz..
@moland HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK moland... biz bu ülkeyi bu şehri seviyoruz düşman belleme :)
Martın sonu bahar dediniz karmı yağmadı, fırtına mı çıkmadı... Lütfen meteorolojik tahminde bulunmayın artık ve kimse sandıklara elini uzatmasın. işte o zaman hakeden kazanır ve İstanbul'a hakiki manada yaz gelir. Ayrıca bu neyin telaşı ki altı üstü bir belediye seçimi değil miydi bu? ve başta izmir diğer chp belediyelerinin hali ortadayken neyin havası bu. rahat olun mübarek şehir İstanbul için summer is loading...
@mavimart İzmir'e ilk kez 20 yıl önce gittiğimde körfezin halini gördüğümde çok şaşırmıştım.Yıl 2019.Belediye aynı partide, körfez aynı halde.Demek ki İzmirliler bundan memnun.İstanbul'da önceden kokudan deniz kenarlarına yaklaşamazdık.Bedrettin Dalan döneminde temizlenen Haliç bunların zamanında bataklığa döndü.Erdoğan döneminde hem Haliç tekrar temizlendi hem de yapılan arıtma tesisleri sayesinde denizin gerçek kokusunu alabilir olduk.Çevreci geçinen CHP'lilerin bu pişkinliklerine pes diyorum.İnsanlarla resmen dalga geçiyorlar!
@mavimart ne zaman martın sonu bahar sloganına meteorolojı ile cevap verilecek diye merak ediyordum, teşekkürler boş konuştunuz.
Tam tatil başlangıcı. İstanbullular tatilinizi yaparsınız ama yıllarca kokuşmuş siyaset altında ezilirsiniz. Aklınızı başınıza alın sandığınıza sahip çıkın.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler