SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Belhanda, Galatasaray'ın başını ağrıtmaya devam ediyor! FIFA'nın kararı sonrası CAS'a gittiler...

Galatasaray'dan ayrıldıktan hemen sonra kulübe dava açan Belhanda hakkında flaş gelişmeler yaşanıyor. FIFA'nın haklı bulduğu yıldız oyuncu için CAS'a giden sarı-kırmızılı yönetim tam tamına 160 sayfalık bir savunma dilekçesi yazdı.

Younes Belhanda

Younes Belhanda

FAS Fas
Yaş: 33 / Pozisyon Orta Saha

Galatasaray, FIFA'nın Belhanda hamlesi sonrası harekete geçti. Kuru kuruya para ödemek istemeyen sarı-kırmızılılar bir üst kurul CAS'a giderek alınan karara itiraz edecek.

GALATASARAY'I FIFA'YA ŞİKAYET ETMİŞTİ

DQoGXN8X0AA3NxE

Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra sarı-kırmızılı ekibi FIFA'ya şikayet edecek ve mukavelesinin bitimine kadar olan tüm paralarını talep eden Belhanda bunun yanında manevi tazminat davası da açmıştı.

FIFA BELHANDA'YI HAKLI BULDU

younes-belhanda-galatasaray-1589792575-38814

FIFA, Belhanda'nın taleplerinin bazılarını haklı buldu. Oyuncunun sözleşme sonuna kadar olan iki aylık kazancının ödenmesini kabul eden kurul, Belhanda'ya kesilen cezaları da iptal etti. Manevi tazminat davasını kabul etmeyen FIFA, Belhanda'yı kısmen de olsa haklı buldu.

CAS'A GİDİYOR...

1411680_cover

Bu kararın ardından CAS'a itirazda bulunan Galatasaray, 160 sayfalık bir dilekçe hazırladı. CAS'tan çıkacak sonuca göre sarı-kırmızılılar Belhanda'ya yüklü bir para ödeyebilir.


Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler