MAGAZİN

Berna Laçin koronavirüs aşısı oldu! Eleştirilere yanıt verdi

Ünlü oyuncu Berna Laçin koronavirüs aşısı olduğunu açıkladı. 50 yaşındaki Laçin'in aşı olmasına sosyal medyada tepkiler geldi. Laçin ise eleştirilere "Arkadaşlar 212’liyim. Basın çalışanı olarak tanımlanmış aşı!" yanıtını verdi.

Berna Laçin koronavirüs aşısı oldu! Eleştirilere yanıt verdi

Oyuncu Berna Laçin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla BionTech aşısı olduğunu duyurdu. Laçin'in aşı olması bazı takipçilerinin tepkisini çekti.

EyIUmYjWQAINTBb

"AŞIMI DEVRETMEYİ SORDUM"

Laçin, "Sana nasıl sıra geldi?" diye soran takipçilerine, "Arkadaşlar 212’liyim Basın çalışanı olarak kartı olanlara tanımlanmış aşı" cevabını verdi. Laçin ayrıca, "Bu arada 'ben aşımı bir başkasına devredebilir miyim?' diye sordum, olmuyor, bu da bilginize. Bu arada eNabız üzerinden sık sık kontrol edin. Ben de öylesine diye baktım ve şaşırdım, her an size de çıkabilir . Piyango reklamı gibi oldu ama çıkınca insan ikramiye çıkmış gibi hissediyor" ifadelerini kullandı.

b1


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 28 yorum
Berna zekası ve duruşuyla olması gereken modern kadınımız örneği olmalı..
@u.cengiz Zekası ve duruşu hakkında bir şey diyemem. Ancak, bu kadar kısa bir zaman diliminde aşı olmaya atlaması pek mantıklı olmamış. Acele etmemek gerekir. Daha rayına oturmamış bir şeye bu kadar çabuk teşebbüs etmek, pek sağlıklı olmayacaktır. İnsanlar, aşıya umut bağlamış durumda. Yahu, ne vakada ne ölüde bir eksilme var. Hatta, geçen sene bu zamanlara nispeten daha yüksek vaka ve ölü çıkıyor. O zaman, en fazla 125 civarı ölü çıkarken şimdi 190 civarı çıkıyor. Hala neyin aşısına umut bağlıyoruz?
hukuneti elestirir her firsatta hemen de gitmis bi de alman asisi olmus devlet secme hakki bile vermis bu haine
bos yapma herkes bu ulkenin vatandasi simdi baskasi yonetse ulkeyi sizede cikip biri aynini soylese ne dersin
aynen bunlar böyle yüzsüz işlerine gelince adaletten bahsederler bunu hükümete yakın birisi yapsaydı neler derdiler neler ama kendileri yapınca biley yok
tepkiler niye merak ediyorum?
işine geldimi devlete saldır işine gelince devletten faydalan işine gelince doğrudan bahset işine gelince kendin yapınca bişey yok bunu başka biri yapsa mesela hükümetten biri yapsa ne tepki verirdi hemen haktan adaletten bahsederdi ama kendi yapınca bişey yok
aşı sırası gelmemiş örnek biri olmalıydı ve aşı olmamaliydi
Savunanlarda onun zihniyetinde olanlar kasmaya gerek yok:)
Geri Dön