SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Beşiktaş ile anlaşma sağlayamayan Salih Uçan ezeli rakibin yaptığı teklifi kabul etti! Sezon sonunda bedava olarak imzayı atacak...

Beşiktaş'ta sözleşmeleri bitecek isimlerden Salih Uçan ve Cenk Tosun'un durumları belli oldu. Siyah-beyazlıların teklifiyle iki oyuncunun isteği arasında büyük fark olması nedeniyle yapılan görüşmelerden sonuç çıkmadı. Bunu fırsat bilen Fenerbahçe ise Salih Uçan ile sezon sonu için söz kesti.

Beşiktaş ile anlaşma sağlayamayan Salih Uçan ezeli rakibin yaptığı teklifi kabul etti! Sezon sonunda bedava olarak imzayı atacak...
Salih Uçan

Salih Uçan

TR Türkiye
Yaş: 30 / Pozisyon Orta Saha
Oynadığı Takım: Beşiktaş

Beşiktaş'ta iç transferde ayrılık yaşanıyor. Cenk Tosun ve Salih Uçan ile sözleşme uzatmak isteyen siyah-beyazlılar iki oyuncudan da istediği geri dönüşü alamadı. Maaş konusunda Beşiktaş'ın teklifiyle iki oyuncu arasında ciddi fark olması sebebiyle anlaşma sağlanamadı.

FENERBAHÇE ARAYA GİRDİ

7af8ed56e6c541608f3c6f350131f0ba

Türk pasaportu olması sebebiyle Salih Uçan'ı gündemine alan Fenerbahçe, milli oyuncunun istediği maaşı vermeye hazır olduğunu ifade etti. İlk tercihi Beşiktaş'ta kalmak olan Salih Uçan ise siyah-beyazlılarla anlaşamadığı için Fenerbahçe'nin teklifini kabul etti.

SEZON SONUNDA BEDAVAYA GİDECEK

efbbc9e167fb42a7935a35a7e843ed08

Sezon sonuna kadar Beşiktaş'ta oynayacak Salih Uçan, sezon sonunda kontratının sona ermesiyle birlikte Fenerbahçe'ye resmi imzayı atacak.

Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler