SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Beşiktaş maçı öncesi Jorge Jesus için olay iddia! Brezilyalılar dedikoduyu bırakmıyor...

Fenerbahçe'de Vitor Pereira döneminde alınan kötü sonuçların ardından bir başka Portekizli Jorge Jesus'u takımın başına getiren Sarı-Lacivertlilerde dedikoduların ardı arkası kesilmiyor. Tecrübeli hocanın sözleşmesinin 1 yıllık olmasından dolayı seneye takımda yer almayacağı iddiaları Brezilya basınını çalkalıyor... Beşiktaş maçı öncesi yine Brezilya basınından ilginç bir iddia ortaya atıldı. Jorge Jesus'un sezon sonunda Brezilya Milli Takımı Teknik Direktörü olacağı ifade edildi.

Portekizli çalıştırıcı Jorge Jesus ülkesi Brezilya'da manşetlerden inmiyor. Sezon sonunda Fenerbahçe'den ayrılacağı iddia edilen Portekizli çalıştırıcı için Brezilya Milli Takımı iddiası ortaya atıldı.

ESKİ KULÜBÜNDEN AÇIKLAMA!

2be67bdd74ce415f845af705bf491e66

Jorge Jesus'un Flamengo'ya dönmek istediğini ifade eden Flamengo Başkanı Braz, "O zamanlar bir hocamız vardı ama kötü durumdaydık. Eğer Jesus ile konuşsaydım, durumu daha da kötü bir hale çevirebilirdim. Sonra başka bir antrenör geldi ve o zaten, başka bir yerdeydi. Her şey değiştiğinde onunla birkaç kez temas kurdum." ifadelerini kullandı.

Brezilya'dan gelen bu haberler Fenerbahçe tarafında pek de hoş karşılanmazken, Sarı-Lacivertli bazı taraftarlar bu haber üzerine paylaşımlarda bulundu. Taraftarlar Jesus ile neden daha uzun bir kontrat imzalanmadığını sorgulamaya başladı.

BREZİLYA İDDİASI

ffa2a2475af6413d8232adf39241fd16

Brezilya basınında ise Jorge Jesus için sezon sonunda Brezilya Milli Takımını çalıştıracak iddiası yer aldı. Fenerbahçe'de yakaladığı çıkışla herkesin dikkatini çeken tecrübeli çalıştırıcının sezon sonunda kontrat yenilemeyip Brezilya'ya geri döneceği ifade edildi.


Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler