SPOR

Beşiktaş, Ryan Babel'i geri çevirdi!

Beşiktaş, Galatasaray'dan bedelsiz olarak kiralanması gündemde olan Ryan Babel'i yıllık 2.5 milyon euro olan maaşından dolayı veto etti.

Beşiktaş, Ryan Babel'i geri çevirdi!

Galatasaray'da kadro planlaması içerisinde düşünülmeyen ve kendisine takım araması iletilen Ryan Babel için sürpriz bir proje daha gündeme geldi.

Galatasaray'dan yılda 2.5 milyon euro kazanan ve maaş indirimine gitmeyen Ryan Babel, menajerler tarafından Beşiktaş'a önerildi. Beşiktaş Yönetimi'nin kiralık olarak değerlendirmeye aldığı Ryan Babel'e başkan Ahmet Nur Çebi ve teknik patron Sergen Yalçın'dan veto geldi.

Galatasaray'dan bedelsiz olarak kiralanma imkanı doğan Ryan Babel'i yıllık 2.5 milyon euro maaşı ve daha önce siyah-beyazlı taraftarlar ile yaşadığı diyaloglardan dolayı veto eden başkan Çebi, konuyu yine de Sergen Yalçın'a taşıdı.

Babel'in talep ettiği 2.5 milyon euro maaşı çok bulan Sergen Yalçın, Hollandalı futbolcunun transferi için talepkar olmayacağını başkan Çebi'ye iletti ve Ryan Babel defteri Beşiktaş için açılmadan kapandı. (Sporx)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Bir Fenerbahçeli olarak böyle karektersizi almaları bence yanlış,o kadar kötü yorumlar yapmıştı Beşiktaş tan ayrıldıktan sonra
edi ile büdü
BEN DAHA İLK TRANSFER OL DUĞUNDA;BİR ALDIKLARIN DA BİR DE VERDİKLERİNDE SEVİNİRLER.LAZIM DEĞİL
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler