SPOR

Beşiktaş tribünlerinden atılan oyuncaklar, İskenderun'a ulaştı!

Spor Toto Süper Lig'in 14. haftasının erteleme maçında Beşiktaş ile Fraport TAV Antalyaspor karşı karşıya gelmişti. Vodafone Park'ta oynanan maçın 4. dakikasının 17. saniyesinde karşılaşma durmuş ve taraftarlar ellerinde bulunan atkı, bere ile pelüş oyuncakları sahaya atmıştı. Toplanan eşyalar, afet bölgesine götürülmek üzere yola çıkmıştı. İçerisinde oyuncak, hijyen ve giyim malzemeleri bulunan TIR, İskenderun'a ulaştı.

Beşiktaş tribünlerinden atılan oyuncaklar, İskenderun'a ulaştı!

Beşiktaş'ın Antalyaspor'u konuk ettiği erteleme karşılaşmasında siyah beyazlı taraftarların bulunduğu tribünlerden deprem bölgesindeki çocuklara gönderilmek üzere sahaya atılan oyuncaklar, Hatay'ın İskenderun ilçesine ulaştı. İçerisinde oyuncak, hijyen ve giyim malzemeleri bulunan TIR'dan indirilen yardımlar, ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

fbabcf6823915e109de93a02515d126e

Kahramanmaraş merkezli depremlerden en çok etkilenen bölgelerden birisi Hatay'ın İskenderun ilçesi olmuştu. Beşiktaş Kulübü ve taraftarları da deprem bölgelerindeki çocuklar için 'Bu oyuncak sana arkadaşım' kampanyası başlatmış ve Antalyaspor maçının 4'üncü dakika, 17'nci saniyesinde peluş oyuncaklar sahaya atılmıştı. Karşılaşmanın ardından toparlanan oyuncakların yanı sıra, yardım malzemeleri de TIR'lara yüklenerek deprem bölgelerine gönderilmişti.

4d3da6f12c6b018dfab98c439b833cf7

İçerisinde hijyen malzemeleri, bebek, yetişkin giyim ve oyuncakların bulunduğu TIR, Hatay'ın İskenderun ilçesine ulaştı. İskenderun Beşiktaşlılar Derneği tarafından karşılanan TIR'daki malzemeler, indirildikten sonra çadırlarda yaşamını sürdüren depremzedelere dağıtıldı. İskenderun Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Sedat Uysal ve yönetim kurulu üyeleri, başta kulüp başkanı Ahmet Nur Çebi olmak üzere organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti. Tribünlerden atılan oyuncakların Kahramanmaraş ve Adıyaman başta olmak üzere diğer deprem bölgelerine de ulaştırılacağı kaydedildi.

8b5cc87b25de164ec1359e9c9e929e22

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler