MAGAZİN

Bir Şarkısın Sen yarışmasıyla ünlenen Fındık Kurdu Berna son haliyle şoke etti

Bir Şarkısın Sen adlı şarkı yarışmasında muziplikleriyle ünlenen Fındık Kurdu lakaplı Berna Karagözoğlu son haliyle adeta herkesi şaşkına çevirdi. Büyüyen ve serpilen Berna Karagözoğlu'nu görenler resmen tanıyamadı. İşte Fındık Kurdu Berna'nın son hali.

Bir Şarkısın Sen yarışmasıyla ünlenen Fındık Kurdu Berna son haliyle şoke etti

Bir dönem ekranlarda boy gösteren Bir Şarkısın Sen adlı şarkı yarışmasıyla ünlenen Fındık Kurdu Berna görenleri şaşkına çevirdi. Son haliyle adeta bambaşka birisi haline gelen Berna Karagözoğlu, büyüdü ve kocaman bir kız oldu. İşte Berna Karagözoğlu'nun büyüleyen değişimi.

berna

Bir Şarkısın Sen programı yayımlandığı dönemde epey dikkat çekmişti. Çocukların yarıştığı yarışmada hafızalara kazınan birkaç isim vardı. Bu isimlerden biri de Fındık Kurdu lakaplı Berna Karagözoğlu’ydu.

berna1

Sahnede seslendirdiği şarkıları ve şovları ile büyümüşte küçülmüş yorumları alıyordu. Yarışmaya katıldığında dokuz yaşında olan Karagözoğlu, bir usta sanatçı gibi şarkı söylemesiyle ve sahnedeki şovlarıyla çok sevildi.

berna3

Bu minik kız şimdilerde 21 yaşına girerek çok güzel bir genç kız oldu. İnstagram'da 40 bine yakın takipçisi olan Berna müzikle uğraşmaya devam ediyor.

Berna'nın yeni hali görenleri şaşırttı;

berna7

berna6

berna5

berna4

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön